Офіційне відкриття нового шоу-рума в Києві

Офіційне відкриття нового шоу-рума в Києві

 

Наші партнери за 20 років роботи чудово себе зарекомендували в усіх регіонах України своїм зручним і першокласним сервісом в наданні продукції європейської якості від компанії ТМ Вікна КОРСА. Разом ми працюємо вже багато років однією спільною та дружною командою і завжди радіємо успіху один одного. Саме тому ми раді вітати нашого авторизованого партенра нашої компанії - ТМ Вікна КОРСА, який 15 липня офіційно відкрив новий шоу-рум Віман, в місті Київ за адресою вул. Малоземельна, 75А (ЖК «Рів'єра») поряд зі станцією метро Славутич. 

В офісі представленні зразки дверних та віконних профільних систем REHAU, вхідні та міжкімнатні двері, ворота та ролети з автоматикою від німецького виробника Hörmann, а також підвокння, жалюзі, ламінація, шпроси, декоративне скло, та вся інша продукція компанії Вікна КОРСА. Бездоганну якість наших конструкцій підтверджують європейські сертифікати якості. Наша продукція славиться своєю безпекою, на перший погляд може здатися, що вікна та двері найбільш вразливі місця для злому, але якщо їх укомплектувати протизламною фурніторою, то ваш дім буде захищений від будь-яких злодіїв. Кожен бажаючий може власноруч переконатись в надійності і ефективності, та оцінити всі переваги нашої продукції. 

 

 

Висококваліфіковані і з багаторічним досвідом менджери та консультанти допоможуть вам вибрати надійні і якісні конструкції від ТМ Вікна Корса. Крім цього партнер та його співробітники регулярно проходять курси підвищення кваліфікації при академії REHAU. 

  

 

Місцезнаходження офісу вибрано з урахуванням максимальної зручності та доступності для наших клієнтів.

 

Завжди раді вас бачити за адресою м. Київ, вул. Малоземельна, 75А (ЖК «Рів'єра»)  поряд зі станцією метро Славутич.

Контактний телефон: +38 (093) 433-52-52 , +38 (044) 353-43-02

 

Професійна консультація

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (2 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню