Презентуємо новий та зручний дизайн сайту ТМ Вікна КОРСА

Презентуємо новий та зручний дизайн сайту ТМ Вікна КОРСА

Головні пріоритети компанії «Вікна КОРСА» — ЯКІСТЬ, НАДІЙНІСТЬ І КОМФОРТ КЛІЄНТА.

Сьогодні ми готові порадувати наших клієнтів новим дизайном нашого сайту. Фірмовий сайт — це не тільки обличчя компанії, але і зручний спосіб познайомитися з продукцією, отримати цікаву інформацію, дізнатися поради фахівців.

Ми постаралися зробити сайт максимально інформативним для Вас. Тепер на сторінках продуктів Ви зможете не тільки ознайомитися з характеристиками кожної профільної системи окремо, але і провести порівняльний аналіз серед кількох пропозицій, що точно допоможе Вам зробити свій правильний вибір.

характеристики профільних систем

Новою супер-опцією в розділі «Вікна REHAU» стала можливість перегляду профільної системи в 3D режимі. Віртуальна модель допоможе Вам розглянути всі деталі вікна в розрізі — від наповнення склопакету до фурнітурних елементів.

перегляд профільної системи в 3D режимі

Також Ви зможете переглянути відеоролик, який ознайомить Вас з нашими продуктами.

Нижче на сторінці продукту знаходиться зручний інструмент для перегляду доступних кольорів і текстур фарбування вікон і дверей, а також інструмент для перегляду доступних для виготовлення моделей вікон і дверей.

 

ламінація вікон   

Акційні пропозиції тепер завжди під рукою, а значить Ви в будь-який момент можете скористатися ними.

Розділ статті включає в себе більше 40 матеріалів, що описує той чи інший продукт, підкреслюючи його плюси і чесно попереджаючи про мінуси.

Новий розділ «Питання та відповіді» допоможе Вам швидко отримати необхідну інформацію на популярні теми.

Ну і, звичайно ж, до ваших послуг давно улюблена клієнтами online-консультація.

З огляду на високий попит на послуги менеджерів-консультантів, ми пішли назустріч клієнтам і тепер працюємо навіть у вечірній час — до 21:00.

online-консультація

Вам доступні такі форми зв'язку як «Зворотній дзвінок за 20 секунд», «online чат», «консультація за запитом» або «виклик замірника». Вибирайте зручну для Вас форму і отримаєте консультацію нашого фахівця в зазначений час. 

Якщо ж Ви надаєте перевагу живому спілкуванню, то наші менеджери з радістю зустрінуть Вас в одному з 97 офісів по всій території України. Знайти адреси і контакти найближчого офісу можна в розділі «Де купити вікна».

карта офісів ТМ КОРСА

Чекаємо Вас!

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (1 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню ×