Професія віконний майстер від ТМ КОРСА

Професія віконний майстер від ТМ КОРСА

22 вересня на Європейській площі міста Вінниці розгорнулося справжнісіньке Місто Професій для маленьких вінничан. Це Міжнародний проект, який подорожує містами України і дарує малюкам неймовірну можливість спробувати себе в ролі багатьох професій - пожежника, продавця, лікаря, банкіра, юриста.

Захід проходив у місті вже втретє, але компанія “Вікна КОРСА” долучилися до нього вперше, презентувавши професію Віконний майстер.

Наша локація була реалізована зі спеціальною задумкою, щоб кожна дитина під пильним наглядом наших фахівців пройшла повний цикл виготовлення та встановлення вікон. Дітлахи заміряли конструкції та монтували їх в правильний проєм, встановлювали ущільнюючу стрічку, тренувалися у заміні віконних ручок ну і, мабуть, найцікавіше - вчилися працювати з монтажною піною. 

Для найменших відвідувачів ми підготували цікаву фотозону, біля якої можна було сфотографуватися у касці, з іграшковими будиночками, рулетками та плоскогубцями. Також на дітлахів чекала величезна розмальовка з олівцями та фломастерами, яку вони залюбки розмальовували протягом всього свята.

За добре виконану роботу дітлахи отримували зарплатню у вигляді спеціальних гривників, які потім можна було обміняти на подарунки та солодощі в спеціальному магазині. 

Неймовірні емоції, драйв та запал в очах дітлахів! Свято вдалося, однозначно. Ми дякуємо організаторам за такий чудовий проект, який допомагає дітям відчути свої можливості, запалює бажання пізнавати щось нове та цікаве, а також знайомить з майбутнім світом професій. 

Фотозвіт з Міста професій у нашому FB-альбомі на сторінці​ Вікна КОРСА

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню