REHAU Абсолютний Фаворит – 2019 в категорії «Профілі для металопластикових вікон».

REHAU Абсолютний Фаворит – 2019 в категорії «Профілі для металопластикових вікон».

Чим більше варіантів нам пропонує ринок товарів та послуг, тим частіше ми схиляємось довіряти рекомендаціям наших знайомих чи експертів.

Саме тому український конкурс торгових марок «Фаворити Успіху» щороку збирає уподобання вітчизняних користувачів, оцінки експертів та лідерів думок і пропонує широкому загалу результати рейтингового дослідження. Варто нагадати, що конкурс проводиться публічно серед представників різних соціальних груп. Зокрема,  в останньому опитуванні взяли участь близько 39 тис. респондентів з усіх регіонів країни. Сама ж методика проведення дослідження унеможливлює участь заангажованих осіб та «накрутку» рейтингів.

Так ось, за результатами минулорічного опитування, найкращим «Профілем для металопластикових вікон» серед 35 учасників ринку українці знову обрали профіль REHAU! До того ж, ми вкотре підтвердили звання Абсолютного Фавориту, отримавши найвищі оцінки від 48,1% споживачів та 60% експертів-професіоналів.

 

 

А оскільки оцінку результатів та об’єктивність дослідження було довірено спеціалістам маркетингової дослідницької компанії InMind і підтверджено аудитом Київського міжнародного інституту соціології, їм варто довіряти.

До речі, цікаво, що схема дослідження дозволяє вивчати думку споживачів в динаміці, відстежуючи таким чином можливі зміни в якості продукту та довірі до нього щоквартально. Тому нам особливо приємно, що уподобання українців щодо REHAU залишались незмінно високими упродовж всього 2019 року. А це означає, що ми відчуваємо потреби наших клієнтів і прагнемо створювати надійні рішення для комфортного, сучасного життя.

На регіональному рівні ТМ КОРСА є незмінним партнером REHAU, з мережею представництв по всій Україні. ТМ КОРСА з виробничими потужностями у Вінниці, 15 років поспіль є переможцем у регіональному конкурсі "Народний бренд". Профіль  REHAU  для металопластикових вікон - гарантія вашого успіху!

 

З повагою,

Ваша команда REHAU Window Solutions

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (1 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню