Семінар - енергозбереження металопластикових конструкцій ТМ КОРСА

Семінар - енергозбереження металопластикових конструкцій ТМ КОРСА
Семінар - енергозбереження металопластикових конструкцій ТМ КОРСА

2 листопада 2015 року спеціаліст Академії REHAU Андрій Рубцов провів семінар для менеджерів з продажів та замірників компанії «Вікна КОРСА». Тема семінару – енергозбереження. 

На сьогоднішній день питання з енергозбереження надзвичайно актуальне. Тому ми, як компанія, яка виготовляє найтепліші вікна в Україні, яка випустила перший енергозберігаючий склопакет ще в 2006 році, не можемо залишатися осторонь. 

В програмі семінару були розглянуті актуальні питання енергозберігаючих тенденцій у світі та в Україні, а також застосування енергозберігаючих технологій в продукції ТМ КОРСА. Також була презентована нова профільна система, яка завдяки своїм технічним характеристикам забезпечує високі коефіцієнти енергоефективності. 

Семінар пройшов легко та у дружній атмосфері, всі менеджери мали змогу поставити свої запитання та отримати на них відповіді кваліфікованого спеціаліста. Всі набуті знання менеджери зможуть використовувати в подальшій роботі з клієнтами, надаючи грамотну інформацію в подальшій роботі з клієнтами. 

 

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (1 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню