Семінар - Новинки 2015

Семінар - Новинки 2015
Семінар - Новинки 2015

Компанія “Вікна КОРСА” провела активну підготовчу роботу і відзначила початок нового сезону продажів запуском одразу декількох інноваційних продуктів:

  • ТЕРМОСКЛО - вікна з електропідігрівом;
  • ТЕРМОПЛІНТУСИ - прогрів стін і боротьба з сирістю та цвілю;
  • БЕЗРАМНЕ СКЛІННЯ - проста у використанні роздвижна система для балконів.

Крім того, значно був розширений асортимент міжкімнатних дверей. Близько 100 нових моделей доступні для наших клієнтів.

Для того, щоб покупці в будь-якому куточку України могли скоріше ознайомитися з новинками та придбати їх, ми провели семінар для наших торгових партнерів з 20 областей України.

4 та 5 лютого у місті Вінниці ми зібрали керівників підприємств та менеджерів з продажів. Наші партнери із задоволенням ознайомилися з новими продуктами і особисто переконалися в їхніх перевагах.

Технічні фахівці нашої компанії надали детальну інформацію про характеристики продуктів, особливості їхнього монтажу та обслуговування.

Зустріч відбулася у теплій та дружній атмосфері. Ми вдячні нашим партнерам, що цікавляться розвитком та новинками компанії і роблять усе можливе, щоб клієнти отримали максимальну користь від нашої продукції.
Наші партнери, які були на семінарі, залишилися дуже задоволеними новинками. І ми впевнені, що наші клієнти також зможуть оцінити їхні переваги.

Оцініть цю сторінку
Ніхто ще не голосував. Будьте першим
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню