Щорічна зустріч партнерів ТМ КОРСА у Вінниці

Щорічна зустріч партнерів ТМ КОРСА у Вінниці

8 грудня у Вінниці відбулася щорічна зустріч партнерів ТМ КОРСА.

Це одна із головних подій року, на якій ми відзначаємо кращих партнерів, підбиваємо підсумки року, ділимося здобутками та планами на майбутнє.

Цьогорічна зустріч розпочалася з драйвових та запальних Ігор патріотів. Учасники були поділені на 7 команд, які змагалися між собою в цікавих та веселих спортивних забавах за звання кращих. Протягом змагань панувала атмосфера корпоративного духу та неймовірний спортивний азарт. Перемогла команда червоних, вітаємо переможців!

Як все відбувалося дивіться у нашому трейлері

Ігри патріотів 2018
 
 

Ввечері на всіх гостей чекала святкова гала вечеря в розкішному ресторані та нагородження офіційних партнерів. Понад 15 кращих працівників були відзначені у різних номінаціях та отримали подарунки від “Вікна КОРСА” та нашого офіційного партнера компанії REHAU. На наше свято особисто завітали  Ігор Біньковський, директор з маркетингу та збуту напряму Вікна та Фасади ТОВ "РЕХАУ" та Олег Бондаренко, керівник відділу світлопрозорих конструкцій ТОВ "РЕХАУ"

 

 

 

 

 

 

 

Особливу відзнаку отримали партнери, які працюють в команді професіоналів ТМ КОРСА понад 10 років. Ми щиро вдячні нашим партнерам за довіру та відданість своїй справі. За такий тривалий термін ми встигли стати однією дружньою родиною і з кожним роком наші відносини стають дедалі теплішими та міцнішими.

 

 

 

 

 

Крім нагородження в програмі свята було ще багато приємних сюрпризів - смачний фуршет, виступи кавер-гурту GIPSY VOICE та бітбоксера, магічне шоу фокусників, святкова фотозона та запальні танці.

Зустріч партнерів ТМ КОРСА
 
 

Компанія “Вікна КОРСА” вкотре довела, що вміє не тільки плідно працювати, підтверджуючи своє лідерство та впроваджуючи інновації, але й відпочивати і цінувати своїх працівників, завдяки яким компанія досягла всеукраїнського визнання. 

Це була зустріч не просто партнерів та друзів, а справжніх професіоналів своєї справи, які виготовляють найкращі вікна в Україні.

Вікна КОРСА - з нами тепліше :) 

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (4 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню