Засклення тераси компанією "КОРСА"

Засклення тераси компанією "КОРСА"

Чудово жити там, де за один рік можна побачити усі чотири пори року. І якщо тераса — ваше улюблене місце для відпочинку, то зима — не привід ховатись за вікном!

Засклена тераса — це чудове, красиве і функціональне рішення, яке все частіше обирають наші замовники. Така закрита тераса з надійним панорамним склом подарує насолоду завжди бути в теплі і комфорті, а саме приміщення захистить від погодніх опадів.

Ось і власник тераси з Тернополя, погодившись з усіма перевагами такого засклення і порівнявши кілька варіантів, обрав для себе систему безрамного скління SLIDING SMART, звернувшись до авторизованого партнера ТМ «Вікна КОРСА» Вовка Василя.

 

 

 

 

 

Що саме було використано: 

  • Паралельно-зсувна система SLIDING SMART;
  • Колір: сірий анодований алюміній;
  • Заповнення: гартоване скло товщиною 10 мм;
  • Фурнітура: ручка-купе 45 мм.

Паралельно-зсувна система SLIDING SMART

Нижньоопорні системи безрамного скління використовують при склінні веранд, альтанок, терас. При відкритті зчеплені стулки формують книжку і рухаються залежно одна від одної по нижній напрямній рельсі. Вага стулок зосереджена на нижній опорі - це забезпечує безпечний монтаж. 2 контури щіткового ущільнення внизу стулок забезпечують підвищений рівень ізоляції SLIDING SMART: приміщення захищене від протягів, листя, дощу та снігу. В якості заповненя системи використовується загартоване скло, товщина якого 10 мм. Система складається з 3 або 5 секцій, які фіксуються шпингалетами.

 

 

Розміри конструкцій:

  • 4868 х 2363 мм – 1 шт. (ділення на 5 стулок);
  • 1932 х 1300 мм – 1 шт. (ділення на 3 стулки).

Загартоване скло

Скло спочатку розігрівається до високих температур (близько 700 °С), а потім охолоджується до 30-40 °С. У процесі різкого та рівномірного охолодження стає ударостійким та міцним.

 

 

 

 

 

Замовник був задоволений результатом: вишукана та надійна система безрамного скління SLIDING SMART була якісно встановлена сертифікованими монтажниками компанії в обумовлені терміни. Якщо Ви також маєте бажання засклити свою терасу або веранду, телефонуйте за номером 0 (800) 210 210 або залишайте заявку, натиснувши на кнопку нижче. Наші кваліфіковані менеджери допоможуть підібрати потрібну розсувну систему, зроблять прорахунок замовлення та організують приїзд замірника.

 

Замовити розсувну систему

 

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (2 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню