Свято футболу

Свято футболу
 Свято футболу

Спорт - це стиль життя, а здоровий спосіб життя - пріоритет у покупців продукції ТМ КОРСА. Допомога спорту для ТМ КОРСА - приємний обов'язок. Ми неодноразово ставали спонсорами та організаторами різних турнірів:

  • У здоровому тілі – здоровий дух! - ТМ ВІКНА КОРСА стала генеральним спонсором змагань з Араші Карате.
  • Вітаємо наших спортсменів. Команда Корса-Кельменці - ТМ КОРСА підтримала волейбольну команду в Чернігівській області.
  • Футбольна команда КОРСА Івано-Франківськ - команда КОРСА бере участь в чемпіонаті Івано-Франківської області з міні футболу.
  • Спонсорство тенісного турніру - ТМ КОРСА стала генеральним спонсором турніру з настільного тенісу в Ладижині.

Не залишаємося ми в стороні і від всіх цікавих спортивних заходів, що проходять в Україні. У 2012 році такою подією безумовно можна вважати проведення ЄВРО 2012. Настільки масштабне змагання проходить вперше в нашій країні, і відвідини хоча б одного матчу в його рамках обов'язкове для небайдужих до футболу і спорту людей.

Тим паче, що поїздка в міста, що приймають ЄВРО 2012, гарантовано буде корисною для знайомства з архітектурою українських міст. Так, Харків здивував нас величчю своїх площ, а Львів архітектурою, де сяючі шикарні фасади сучасних бізнес-центрів зливаються з витонченістю старовинних будівель.

Як театр починається з гардеробу, так Футбольні чемпіонати починаються з Фан-зони. Щоб відчути атмосферу свята необхідно відвідати фан-зону, що представляє собою територію, обладнану сценами і величезними екранами, на яких в прямому ефірі транслюються матчі. Але головними в фан-зоні звичайно є вболівальники. Футбольні фанати з усього світу в колоритному різнобарвному одязі веселяться і святкують звершення на футбольних полях.

Чемпіонат Європи відкрив вікно до красот нашої країни гостям з усього світу. Гості чемпіонату змогли побачити Україну з абсолютно іншого, нового для них боку. Відчути гостинність українців, зануритися в наш колорит і насолодитися красою нашої природи.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (1 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню