Свято в Полтаві

Свято в Полтаві
купити вікна Полтава

Що таке справжнє дитяче свято? Багато гостей, подарунків, клоуни і незабутні емоції. Все це добре відомо партнерам і друзям ТМ КОРСА в Полтаві, компанії «Альянс-Гранд». Минулої суботи, 30 червня, вони подарували дітям справжню казку - «Аліса з країни вікон». Захід проходив в міському Парку «Перемога».

Були запрошені не тільки постійні клієнти «Альянс-Гранд», а й усі бажаючі, які відпочивали в парку з дітьми у вихідний день. Улюблені герої дитячих казок - Аліса і Шляпник розважали дітей конкурсами та вікторинами. Дітки співали, танцювали, споруджували вікна з пінопласту, складали про КОРСА вірші. Ну і, звичайно, малювали фарбами на величезній конструкції! Теплі вікна стали полотнами для маленьких художників. Діток, які взялися за пензлик, не могли зупинити :) Малювали квіти і сонце, будиночки і феєрверки, фантастичних тварин і свою сім'ю.

Жоден з учасників свята не пішов без яскравих емоцій, відмінного настрою і фірмового подарунка на пам'ять від ТМ КОРСА!

А закінчилося свято салютом зі справжніх цукерок!

Задоволені залишилися всі і діти, і дорослі. Клієнти компанії «Альянс-Гранд» давали позитивні відгуки про роботу з нами. А ті люди, хто вперше дізнався про ТМ КОРСА, сказали, що тепер точно знають, куди звертатися за вікнами :)

Поспішайте купити вікна Полтава за адресою: м. Полтава, вул. Жовтнева, 54; телефон: (0532) 61-13-76, (095) 108-87-64

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (1 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню