ТМ Корса на виставці Будівництво Садиба-2012 в Харкові

ТМ Корса на виставці Будівництво Садиба-2012 в Харкові
купити вікна в Харкові

Стенд ТМ Корса на виставці Будівництво Садиба-2012 Енергозбереження мій дерев'яний будинок.

ТМ Корса, з моменту випуску першого вікна, активно підтримує ідеї теплого будівництва і розробляє все більш і більш теплі вікна.

У пластикових вікнах від ТМ Вікна Корса застосовуються передові розробки в галузі енергозбереження доступні на європейському ринку.

Покупці продукції ТМ КОРСА можуть вибирати з маси енергозберігаючих опцій, серед яких:

  • профільна система REHAU GENEO, виготовлена з інноваційного матеріалу rau-fipro;
  • скло з напиленням, що запобігає втрати тепла;
  • склопакети наповнені інертним газом;
  • illbruck-монтаж світлопрозорих конструкцій.

Про переваги теплого скління, про можливість економити на опаленні дізналися відвідувачі ХХХVI спеціалізованої виставки "Будівництво. Садиба - 2012. Енергозбереження, мій дерев'яний будинок", яка проходила 21-24 вересня в Харківському палаці спорту.

Декоративне скління на виставці Садиба 2012 в Харкові Купити вікна в Харкові можна прямо на виставках.

Співробітники ТМ "Вікна Корса" і наш офіційний представник в Харкові - Олександр Лисенко, взяли активну участь в роботі виставки.

Стенд ТМ "Вікна Корса" виявився найвідвідуваним на виставці, адже на ньому були представлені оригінальні вироби:

  • паралельно-розсувні двері. При відкриванні такі двері не повертаються як звичайні, а зсуваються. Це дозволяє використовувати простір поруч із дверима;
  • розсувні двері зі складанням "гармошкою". Двері-гармошка являють собою оригінальне конструкторське рішення, що дозволяє повністю звільнити великі прорізи в приміщеннях.
  • вікно з найтеплішого профілю REHAU GENEO (Рехау Генео) в якому застосована новинка сезону - прихована фурнітура компанії Gretsch-Unitas (GU Німеччина). Крім того ексклюзивне вікно було прикрашено псевдо-вітражем.

Відвідувачі виставки високо оцінили представлені на стенді зразки продукції і професійні консультації технічно обізнаних менеджерів.

За рішенням організаторів, ТМ Корса, єдина з представлених віконних компаній, отримала спеціальний приз - "За використання та впровадження інноваційних технологій у віконній індустрії".

Ознайомитися з асортиментом продукції ТМ КОРСА, отримати грамотну консультацію і купити вікна в Харкові і Харківській області можна у авторизованого представника компанії Олександра Лисенка, офіс якого знаходиться за адресою: вул. Полтавський Шлях, 57/59; тел (057) 761-18-26, (063) 761-18-26.

Оцініть цю сторінку
Ніхто ще не голосував. Будьте першим
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню