ТМ КОРСА – Народний бренд 2015!

ТМ КОРСА – Народний бренд 2015!
Вікна КОРСА – Народний бренд 2015

3 грудня відбулося урочисте нагородження переможців конкурсу «Народний бренд 2015» від Медіа Корпорації RIA. Вже вкотре компанія «Вікна КОРСА» отримала диплом та статуетку «Ніка» в номінації Виробник вікон (встановлення та продаж).

Нагорода «Народний бренд» означає, що жителі нашого міста довіряють нам скління своїх квартир, приватних будинків та житлових комплексів, а також відзначили європейську якість вікон з німецького профілю REHAU.

З року в рік ми намагаємось радувати своїх клієнтів. Так, в січні 2015 року ми запустили в продаж на території України два високотехнологічних продукти – Термоскло та Термоплінтус. Не менш важливою подією для нас став запуск інноваційної системи для монтажу «Тепле підвіконня», яка робить наші вікна ще теплішими. В рамках енергозбереження лінійка продукції ТМ КОРСА поповнилася новим продуктом – профільною системою REHAU SYNEGO, вікна з якої на 50% тепліші ніж звичайні. 

Безперечно, це не повний перелік наших досягнень, які змогли оцінити наші постійні та потенційні клієнти.

Визнання наших клієнтів та їхня підтримка – головний показник того, що компанія «Вікна КОРСА» заслужено отримала звання «Народний бренд 2015».

Дякуємо всім, хто віддав за нас свій голос та гідно оцінив наші старання та високий професіоналізм  у виготовленні, встановленні та продажу металопластикових вікон. 

Ви довіряєте нашій компанії, а для нас – це найвища нагорода!

 

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (2 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню ×