ТМ КОРСА організувала дитяче свято в м. Путивль

ТМ КОРСА організувала дитяче свято в м. Путивль
ТМ КОРСА організувала дитяче свято в м. Путивль

В компанії "Вікна КОРСА" вже стало традицією в теплу пору року проводити свято для дітей. Тому, не змінюючи свої традиції, в м. Путивль на стадіоні ми провели такий захід разом з нашим партнером ЧП Стєпченком Вячеславом Григоровичем.

Діти малювали фарбами на вікнах шестикутної конструкції на тему «Теплий день у вікнах Корса». На майданчику дітей розважали клоуни, проводились цікаві конкурси дарували фірмові подарунки: ручки, блокноти, бандами, кульки, цукерки. Всі діти могли сфотографуватись з клоунами на фоні розмальованих вікон ТМ КОРСА.

На стадіоні відпочивали молоді люди, батьки з дітками, бабусі та дідусі, - взагалі, всі жителі невеликого районного містечка. Всі частувались шашликом, влаштовували пікніки. День виявився особливо спекотним, тому відпочиваючі прямо біля дерев, де є тінь, збирались невеликими компаніями і відпочивали.

На стадіоні продавали всілякі солодощі, напої, смажили шашлик. Діти розважались на батутах, їли морозиво і, звичайно, приймали участь в розважальній програмі від ТМ КОРСА.

Запам’яталась компанія бабусь и дідусів, які, окрім пікніка, влаштували танці під гармошку!
Якщо вам необхідно отримати консультацію або замовити вікна, звертайтесь до офіційного представника в м. Путивль по вул. Кірова, 36 (вхід на 2-й поверх збоку вул. Кірова в ТЦ "Універмаг").

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (1 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню