ТМ Корса повернулася з Одеської виставки

ТМ Корса повернулася з Одеської виставки
купити пластикові вікна в Одесі

Будівельний сезон в південному регіоні України відкрито!

ТМ Корса на виставці Ваш будинок, Одеса 2013З 28 лютого по 3 березня у виставковому комплексі Одеського морського порту проходила виставка з будівництва, архітектури та благоустрою будинку і квартири "Ваш дім, Одеса 2013 (весна)".

ТМ КОРСА на виставці в Одесі була представлена авторизованим дилером Олександром Кузьминовим. Особливу увагу на цій виставці бренд приділив дверям. Гості виставки отримали можливість ознайомитися з такими ексклюзивними моделями дверей як:

    вхідні двостулкові  двері "Дельфін" з двосторонньою ламінацією "Золотий дуб";
    вхідні двері з ламінацією "Махагон" зі склопакетами з гнутого скла;
    похило-зсувні двері "Яблуко" з гнутими імпостами, армованими за унікальною технологією.

Похило-зсувні двері Яблуко з гнутими імпостами Ексклюзивні пластикові двері на виставці в Одесі Відвідувачі одеської виставки біля стенду ТМ Корса

ТМ КОРСА дотримується ідеї енергозбереження і теплого скління, тому на її стендах завжди присутні світлопрозорі конструкції з теплого профілю REHAU GENEO, укомплектовані газонаповненими склопакетами. Виставка в Одесі не стала винятком - на нашому стенді було представлено тепле вікно з енергозберігаючого профілю REHAU GENEO прикрашене псевдовітражем.

Відвідувачі одеської виставки отримали вичерпні відповіді на питання щодо скління будинків, квартир, утеплення й скління балконів.

Купити пластикові вікна в Одесі можна за адресою:
вул. Миколаївська дорога, 138
Телефон: (094) 949-85-15, (063) 236-02-92

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (1 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню