ТМ ВІКНА КОРСА на InterBUDexpo 2012

ТМ ВІКНА КОРСА на InterBUDexpo 2012
 ТМ ВІКНА КОРСА на InterBUDexpo 2012

27-30 березня в КиївЕкспоПлаза (м. Київ, вул. Салютна, 2 ст. Метро "Нивки") проходить найбільша будівельна виставка в Україні InterBUDexpo.

На виставці беруть участь українські, а також іноземні компанії з Польщі, Німеччини, Фінляндії, КНР, Туреччини, Франції, які представляють різні напрямки проектування, будівництва, ремонту, дизайну, озеленення та ландшафтного дизайну.

Більше 28000 м2 виставкової площі, більше 780 учасників, з яких 92 іноземні компанії! Українському споживачеві є на що подивитися і з чого вибрати.

Запрошуємо відвідати виставковий стенд компанії "Вікна КОРСА" у першому виставковому павільйоні. Кваліфіковані фахівці познайомлять Вас з новітніми розробками нашої компанії, нададуть якісні консультації зі скління квартир і будинків. Ви зможете вибрати варіанти дизайну вікон, дверей завдяки інноваційним розробкам наших конструкторів і художників. У приємній атмосфері за чашкою ароматної кави ви зможете отримати відповіді на всі питання зі скління, монтажу, енергозбереження, призначити зручний для вас час замірів або стати партнером нашої компанії.

Будемо раді бачити Вас на нашому виставковому стенді!

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (1 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню