У здоровому тілі – здоровий дух!

У здоровому тілі – здоровий дух!
 У здоровому тілі – здоровий дух!

Наша компанія повсюдно дотримується "зеленої лінії", ми ніколи не відмовлялися від допомоги в організації та проведенні спортивних заходів. Ось і цього разу ми надали посильну допомогу в проведенні турнірів з Араші Карате.

ТМ ВІКНА КОРСА стала генеральним спонсором змагань з Араші Карате 2012.

Змагання пройшли 28 квітня в Євпаторії, і включали наступні турніри:

  • "Буря на татамі" "Відкритий Кубок України з Араші Карате" - класу "А";
  • Всеукраїнський турнір "Тигренята на татамі" - класу "С" (серед спортсменів-початківців).

Свято спорту пройшло на УРА! Вболівальники отримали масу задоволення від безкомпромісної боротьби, адже на татамі не буває фальші. Майстри показали свій високий клас, новачки демонстрували впертість і завзяття.
Можна з упевненістю сказати – переможених не було, кожен учасник був нагороджений спонсором турніру ТМ КОРСА.

ТМ КОРСА виробляє пластикові вікна, які не лише надійні і теплі, а й екологічно чисті.

Вікна від ТМ КОРСА виготовлені з німецького профілю REHAU без шкідливих домішок! Профільні системи REHAU зроблені по зеленим технологіям з дотриманням європейських екологічних норм.

Встановивши пластикові вікна від ТМ КОРСА, Вам не потрібно турбуватися про шкідливі домішки. В наших вікнах НЕМАЄ свинцю та кадмію. Купуючи світлопрозорі конструкції від ТМ ВІКНА КОРСА, Ви отримуєте не тільки тепло і затишок – ви отримуєте продукцію гарантованої якості, яка не зашкодить вашому здоров'ю.

За допомогу в проведенні турніру, окремі слова подяки заслуговує наш давній партнер в Євпаторії – Еміров Радмір Бахтіяровіч. Саме завдяки зусиллям Радміра Бахтіяровіча, свято спорту вдалось.
Нагадуємо, що купити вікна Євпаторія можна за адресою м. Євпаторія, пр-т Перемоги, 59в (ринок "Універсам", 2-й поверх); Телефон: (06569) 6-33-79, (066) 969-43-38.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (1 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню