Вікна КОРСА - бренд, якому довіряють!

Вікна КОРСА - бренд, якому довіряють!

13-й рік поспіль у Вінниці проводиться конкурс “Імена, яким довіряють”. Шляхом незалежного опитування вінничани та експерти міста обирають кращих серед всіх представників бізнесу регіону. 

Опитування вінницьких бізнесменів та експертів визначало кращих партнерів для ведення бізнесу. Нам надзвичайно приємно, що серед таких поважних компаній ТМ Вікна КОРСА з невеликим відривом від переможця визнана місцевим бізнесом як гідний і бажаний партнер!

Рейтинг кращих партнерів для бізнесуРейтинг кращих партнерів для бізнесу

За підсумками опитування вінничан Вікна КОРСА визнані беззаперечним лідером довіри і найбажанішими вікнами в кожній оселі! Така неймовірна довіра вінничан - велика честь для нас. Дякуємо і обіцяємо й надалі тримати планку незмінно високої якості продукції та сервісу! 

Вінничани обирають Вікна КОРСАВінничани обирають Вікна КОРСА

Вибір вінничан ґрунтується на багаторічній довірі до бренду Вікна КОРСА, відомого своєю стабільно високою якістю вікон з профілів REHAU. За понад 20 років роботи компанія Вікна КОРСА досягла чималих успіхів. Власна виробнича база з сучасним інноваційним та автоматизованим обладнанням дозволяє нам виготовляти продукцію європейської якості. Ексклюзив ТМ Вікна КОРСА - склопакети з інертним газом Криптон, теплими дистанційними рамками та енергозберігаючим склом. В 2014 році ТМ КОРСА перша в Україні виготовила 1 000 000 якісних вікон з профільних систем REHAU. Також ТМ КОРСА має власні запатентовані технології - армування арок, виготовлення надвеликих стулок розміром 2100х1300 см.

Вікна КОРСА - лідер конкурсу “Імена, яким довіряють”Вікна КОРСА - лідер конкурсу “Імена, яким довіряють”

Ми й надалі будемо впроваджувати кращі інновації у вікна, покращувати рівень сервісу в точках продажів, слідувати сучасним тенденціям будівництва, щоб Ви могли отримувати якісні, теплі та комфортні вікна для своїх осель.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню