Вікна КОРСА – Народний бренд 2016!

Вікна КОРСА – Народний бренд 2016!

Вікна КОРСА – Народний бренд 2016!

14 грудня відбулася церемонія нагородження переможців конкурсу «Народний бренд 2016», який проводить Медіа Корпорація «RIA». За результатами голосування вінничан ТМ Вікна КОРСА вкотре стала переможцем у номінації «Виробник вікон (встановлення та продаж)», обігнавши зі значним відривом своїх конкурентів.  Для нас це вже 13 перемога поспіль!

Нагорода «Народний бренд» вкотре підкреслила, що вінничани довіряють скління своїх квартир та будинків нам, компанії з 18-ти річним досвідом, європейським обладнанням, якісними комплектуючими та фахівцями своєї справи!

Найкращою нагородою для компанії є оцінка її клієнтів. Для того, щоб наші клієнти були задоволеними, ми з року в рік намагаємось радувати їх новинками та інноваціями. В 2015 році ми запатентували нову технологію виготовлення великих відкривних стулок розміром 2100*1300 мм, подбали про захист оселі наших клієнтів, розробивши протизламну комплектацію для вікон та дверей, розширили асортимент дверей та воріт в своїй продуктовій лінійці, подбали про дитячу безпеку, запропонувавши надійне рішення Блокуючий замок BSL та відсвяткували своє повноліття – 18 років !

Щиро дякуємо кожному, хто віддав свій голос за компанію «Вікна КОРСА» та гідно оцінив високу якість та професіоналізм нашої роботи! Завдяки Вам, наші клієнти, ми прагнемо стати кращими. 

Народний бренд 2016

Ви довіряєте нашій компанії 13-й рік поспіль, а для нас це найвища нагорода!

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (2 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню