Вікна КОРСА - Таємниця Святого Миколая

Вікна КОРСА - Таємниця Святого Миколая
Вікна КОРСА - Таємниця Святого Миколая

Мабуть, немає в світі дитини, яка на початку грудня не чекає щедрі подарунки св. Миколая. І як не намагаються діти підстерегти старого, коли той заглядає в дитячі віконця, однак чудо появи подарунків від Миколая так і залишається чудом. Але нам, дорослим, вже давно відомий цей «секрет», адже чудеса святого народжуються в щирості наших сердець і приходять в дитячий світ через дбайливі руки дорослих.

Цього року руками старого пана стали брати Романєєви, засновники ТМ Вікна Корса, давні друзі та партнери REHAU. У кращих традиціях св. Миколая (щедро і без розголосу) вони зробили подарунок тим, хто сьогодні найбільше потребує турботи і любові - вихованцям оздоровчого табору психологічного розвитку «Лісова застава». Табір функціонує трохи більше року і сьогодні перетворився на справжній реабілітаційний центр для дітей війни. Від 7 до 17 років, діти вимушених переселенців з прифронтових і окупованих територій, діти учасників АТО за підтримки волонтерів та небайдужих повертаються тут до безпечного дитячого життя, вчаться долати страхи і сумні спогади, тобто - вчаться знову бути дітьми.

Вихованці табору «Лісова застава» віддячили свого таємничого Святого Миколая смачними подарунками.

Це всього лише маленька частина того, що ми можемо зробити для дітей, але головне пам'ятати, що справжні дива творяться нашими руками.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (1 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню