Вікна КОРСА — велика родина!

Вікна КОРСА — велика родина!
Вікна КОРСА — велика родина!

16-17 грудня дружня компанія «Вікна КОРСА» проводжала 2015 рік. Для нас вже стало доброю традицією підведення підсумків роботи компанії, її досягнень, відзначення та нагородження кращих працівників року. На свято були запрошені найближчі та найвірніші  друзі та дилери ТМ КОРСА зі всієї України, з теплими привітаннями до нас завітали наші  партнери з REHAU та GU, Олег Бондаренко та Валерій Швець.

На сьогоднішній день компанія «Вікна КОРСА» є лідером з виробництва металопластикових вікон та інших конструкцій по всій Україні, а наш бренд один із найвпізнаваніших серед усіх виробників пвх вікон. В 2015 році ми отримали ряд престижних нагород на численних конкурсах, отримали відзнаку Бренд року, що засвідчує нашу якість та довіру з боку наших клієнтів. Хочеться подякувати нашим офіційним дилерам, менеджерам та всім працівникам компанії за професіоналізм, який став запорукою успіху компанії та довіри по всій Україні в 2015 році.

На святі було все: підведення підсумків та веселі конкурси, відзначення кращих працівників та вручення грамот і подарунків, турніри з боулінгу та більярду, смачна уха та багато пива, стрільба з лука та арбалета, катання на конях та гра в пейнтбол, веселі та дружні танці. Вразили всіх присутніх талановитий тенор всієї України Володимир Холкін та учасник всеукраїнського шоу «Україна має таланти» акардіоніст Олександр Грудін. Родзинкою свята став виступ вокально-інструментального ансамблю «Водограй», який привітав компанію запальними музиками та теплими українськими піснями.

Компанія «Вікна КОРСА» вкотре довела, що вміє не лише ефективно працювати, але й весело відпочивати, кожен знайшов розвагу для душі, а всі переможці конкурсів, турнірів та найактивніші учасники отримали подарунки від ТМ КОРСА та нашого партнера REHAU. 

Сподіваємося, що свято вдалося, а всі присутні залишилися задоволеними і з нетерпінням будуть чекати наступної грандіозної зустрічі нашої великої та дружньої родини ВІКНА КОРСА!

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (1 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню