Вікна REHAU - 17 років на ринку України

Вікна REHAU - 17 років на ринку України
 Вікна Rehau - 17 років на ринку України

Стало доброю традицією, що на початку кожного року компанія REHAU запрошує до себе своїх партнерів. Не став винятком і 2012 рік, тим більше, що він ювілейний для REHAU - минуло вже 17 років з моменту відкриття першого представництва в Україні.

У київському готелі "Президент готель" пройшла зустріч представників компанії REHAU з партнерами, що приїхали зі всієї України.
Диплом Кращий котедж 2011

ТМ Вікна Корса, маючи статус VIP партнера REHAU в Україні, звичайно ж була запрошена на цей захід.

У ході зустрічі було сказано багато приємних слів на адресу українських віконних компаній, відмінною рисою яких є: професіоналізм, висока самовіддача, відповідальне ставлення до роботи.

Не залишилися без уваги всі значні віхи спільного шляху наших компаній. Згадували про відкриття нових офісів і заводів, створення перших вікон, перші успіхи і рідкісні невдачі.

Кульмінацією урочистого вечора став конкурс об'єктів і рішень виконаних партнерами з використанням профільних систем REHAU.

Конкурс на кращі вікна REHAU, по праву можна вважати найбільшим конкурсом віконних технологій, адже в ньому можуть взяти участь абсолютно всі компанії-партнери зі всіх куточків України.

В рамках конкурсу оцінюються об'єкти з інтегрованими віконними і світлопрозорими конструкціями виготовленими з використанням продукції REHAU.

У 2011 році в конкурсі взяли участь 30 компаній-виробників металопластикових вікон. За результатами голосування компетентного журі, ТМ Вікна Корса була оголошена переможцем відразу в двох з п'яти номінацій!

"Кращий котедж 2011 року" і "Кращий об'єкт комерційного та соціального призначення 2011 року".
Диплом Кращий об'єкт комерційного та соціального призначення 2011

Приємно, коли гідно оцінюють виконану нами роботу. І ми не зупиняємося на досягнутому: в новому 2012 році ТМ "Вікна КОРСА" вже встигла запропонувати своїм клієнтам нові унікальні пропозиції!

Прямо зараз всі клієнти можуть скористатися супервигідними акційними пропозиціями:

  • Вікна проти зламу за ціною звичайних вікон!

Ви стурбовані щодо безпеки ваших близьких, щодо безпеки вашого житла? У нас є відповідь - унікальна пропозиція: Вікна проти зламу за ціною звичайних вікон! Кожне металопластикове вікно Корса буде укомплектовано німецької ручкою проти зламу і протизламною фурнітурою. Антизламний комплект підвищить безпеку ваших вікон, але не підвищить їх вартість - вікна проти зламу за ціною звичайних вікон!

  • Вікна в кредит

Якщо у вас немає всієї суми на купівлю вікон, ТМ Вікна Корса спільно з "ОТР bank" пропонують найоперативніший кредит на вікна. Рішення про видачу і процедура оформлення кредиту приймається безпосередньо в офісі ТМ Корса за 30 хвилин!

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (1 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню