Вінниця провела фестиваль “Місто професій”

Вінниця провела фестиваль “Місто професій”

Вінниця вже втретє прийняла та провела фестиваль “Місто професій” за участю ТМ Вікна КОРСА у якості спеціального партнера проекту.

Учасниками якого стали діти віком від 3 до 18 років. Під час заходу для них провели майстер-класи та конкурси, а також розказали про особливості професії "Віконний майстер". Взяти участь у фестивалі міг кожен охочий, що саме цікаве та приємне - у нашої локації з'явилися юні друзі, які щороку приходять саме до нас.

«Вікна КОРСА» на фестивалі «Місто професій» у Вінниці
 
 

Кожен з дітлахів при вході до "Міста професій" отримував спеціальний “паспорт”, за допомогою та при наявності якого вони влаштовувались на роботу, по закінченню отримуючи відмітку про проходження всіх виробничих процесів з монтажу вікон. Наші першокласні спеціалісти проводили майстер-класи, де розповідали про особливості кожного процесу у вимірюванні розмірів вікна, встановлення ущільнювача з подальшим монтажем вікна на спеціальному стенді. Встановивши вікно, монтували ручки, що стало одним із найулюбленіших процесів серед наших юних майстрів. А найбільший успіх продемонстрував процес роботи з монтажною піною.

Спробувавши себе у ролі спеціаліста у віконній справі, отримали заохочувальні подарунки та повітряні кульки. Всього на локацію ТМ Вікна КОРСА завітало та спробувало свої сили понад 800 дітлахів, що не може не радувати.

Нагадаємо, що ʺМісто Професійʺ - це Всеукраїнський дитячий соціальний профорієнтаційний проект, мета якого - дати можливість дітям спробувати себе у різних професіях. У Вінниці цьогоріч відбувся за сприяння Вінницького міського голови та міської ради.

Вікна КОРСА - з нами тепліше :)

Оцініть цю сторінку
Ніхто ще не голосував. Будьте першим
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню