«Вибір року 2015» за брендом REHAU

«Вибір року 2015» за брендом REHAU
«Вибір року 2015» за брендом REHAU

«Я пишаюсь своїм вибором...» - фраза, якою розпочала свою рекламну кампанію в 2015 році компанія REHAU, офіційний партнер ТМ Вікна КОРСА. І як показали результати незалежних рейтингових досліджень — бренд REHAU влучив прямо в ціль. 

27,6% українців зробили свій вибір на користь якісної, перевіреної часом, надійністю і професіоналізмом продукції REHAU, вкотре назвавши її кращим товаром року в номінації «Виробник профільних систем року для металопластикових вікон та дверей».

За даними комплексного дослідження TNS Україна голоси українських споживачів подарували компанії REHAU безперечну перемогу в усіх номінаціях з точки зору якості, рекламно-іміджевої компанії та найкращого товару. 

В умовах складної ринкової ситуації, коли боротьба точиться навколо кожного клієнта, отримати таку велику кількість позитивних відгуків від наших клієнтів — справжній успіх та перемога!

Ми цінуємо Ваш вибір і те, що Ви й надалі готові віддавати перевагу продукції REHAU, яка в Україні вже понад 18 років є справжнім лідером за якістю та професіоналізмом серед виробників металопластикових вікон.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (1 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню