Виставка Архітектура і будівництво в Донецьку

Виставка Архітектура і будівництво в Донецьку
Виставка Архітектура і будівництво в Донецьку

14-17 березня в Донецьку у виставковому центрі «Експодонбас» проходить Всеукраїнська виставка «Архітектура і будівництво». У виставці беруть участь понад 100 українських і зарубіжних компаній, що спеціалізуються на будівельних, оздоблювальних матеріалах, декорі приміщень, енергозбереженні, ландшафтному дизайні і т.д.

Виставковий стенд компанії КОРСА не залишив байдужими ані відвідувачів, ані учасників виставки. Ще до відкриття виставки біля зразка похило-зсувних дверей з вигнутими імпостами, коробкою і стулкою зібралось чимало людей? які фотографували та випробовували двері в дії. Високо оцінили нашу роботу і викладачі донецького інституту будівництва ДонНАБА.

Особливий інтерес будівельників, власників приватних будинків викликали також питання енергозбереження віконних конструкцій, профільна система REHAU GENEO, декоративне оформлення, нестандартні рішення (розсувні системи, гармошки). Все це повною мірою може запропонувати нашим покупцям в Донецьку і Донецькій області представник компанії «Вікна КОРСА» Юрій Косенко. Купити вікна Донецьк ви зможете за адресою м. Горлівка, вул. Ізотова, 7; телефон: (050) 963-36-21, (098) 388-97-90

Компанія КОРСА дякує учасникам виставки за інтерес до нашої роботи, бажаємо вдалих покупок і чекаємо вас в наших офісах.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (1 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню