Виставка "Будівництво. Садиба - 2012" Харків

Виставка "Будівництво. Садиба - 2012" Харків
купити вікна в Харкові

Виставка Будівництво. Садиба - 2012 Харків16-19 березня в Палаці спорту м. Харків (пр. М. Жукова, 2) проходила XXXIV Спеціалізована виставка "Будівництво. Садиба - 2012". "Енергозбереження". Виставка традиційно користується успіхом у виробників будівельних матеріалів, будівельних компаній, архітекторів, декораторів. А власникам приватних будинків, квартир вона цікава тим, що, відвідавши виставковий павільйон, можна отримати вичерпну інформацію з будь-яких будівельних матеріалів, дизайну, новинкам в області енергозбереження в будівництві.

Українські виробники намагаються дивувати новими розробками, от і компанія "Вікна КОРСА" представила на виставковому стенді новинки 2011 року - ексклюзивні двері з гнутими імпостами, технологію армування арок, декоративні вікна - вітражі, лазерне гравіювання з підсвічуванням, фацет. Увагу відвідувачів виставки привернув стенд з комплексним вирішенням оформлення віконного отвору - декор склопакета, профілю і прилеглої стіни в техніці псевдовітраж.

Ознайомитися з широким асортиментом продукції ТМ КОРСА, отримати консультації та купити вікна в Харкові і Харківській області можна у авторизованого представника компанії.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (1 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню