Виставка "Енергоефективність. Енергозбереження - 2015".

Виставка "Енергоефективність. Енергозбереження - 2015".
Енергоефективність. Енергозбереження - 2015

21 серпня 2015 року у місті Сєвєродонецьк відбулася регіональна виставка "Енергоефективність. Енергозбереження - 2015". На виставці була представлена продукція ТМ КОРСА нашим офіційним представником у місті Сєвєродонецьк компанією «ТВІНОЛ». 

Захід було проведено Луганським регіональним відділенням Асоціації міст України спільно із Сєверодонецькою міською радою, Луганською обласною військово-цивільною адмінстрацією за фінансової допомоги Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) у рамках проекту «Енергоефективність в громадах», що впроваджується Німецьким товариством міжнародного співробітництва Deutsche Gesellschaft fuer Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

У виставці прийняли участь підприємства Північно-Західного субрегіону Луганської області, які виробляють енергозберігаючі матеріали та обладнання, а також впроваджують проекти енергоефективності та енергозбереження.

У ході виставки також було проведено круглий стіл із презентаціями на теми впровадження та застосування енергозберігаючих технологій. Участь в круглому столі прийняло багато підприємств, серед яких були і наші представники компанія «ТВІНОЛ». 

Виставку відвідало близько 200 осіб. 

Оцініть цю сторінку
Ніхто ще не голосував. Будьте першим
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню