Виставка fensterbau/frontale 2012 в Німеччині

Виставка fensterbau/frontale 2012 в Німеччині
 Виставка fensterbau/frontale 2012 в Німеччині

Новинки віконної промисловості, інновації, удосконалення, тренди, продуктивні розробки, перспективні технології з усього світу в одному місці і в один час. Не віриться?

Березень 2012 року ознаменувався міжнародною спеціалізованою виставкою металопластикових вікон, дверей і фасадів fensterbau/frontale 2012 в Нюрнберзі, Німеччина.

Виставка fensterbau/frontale історично позиціонується, як найбільший світовий інформаційний майданчик в галузі віконних конструкцій і проходить раз на два роки, даючи галузевим підприємствам можливість представити свої новинки.

Зростаюча потреба в енергозберігаючих технологіях, необхідність обміну інформацією, пошук партнерів у віконному бізнесі привели до появи виставки fensterbau/frontale.

Перша виставка була проведена ще 50 років тому і стала відповіддю на необхідність обміну інформацією в області віконних технологій, що стрімко розвивалися.

fensterbau/frontale 2012 зібрала на своїх стендах компанії з 30 країн світу, охопивши весь спектр великих гравців на ринку світлопрозорих конструкцій: вікна, двері, фасади, матеріали і технології виробництва.

Велика увага на виставці приділена рішенням в області енергозбереження. У програмі виставки, спільними зусиллями наукових інститутів та виробників проводиться форум-експозиція. Темою експозиції 2012 року стала "Енергія Плюс: Вікна, фасади, вікна як можливість додаткового виграшу на енергозбереженні".

Настільки значуща подія світового масштабу в області віконної індустрії не залишилася не поміченою фахівцями ТМ "ВІКНА КОРСА".
Виставку fensterbau/frontale 2012 відвідали керівники нашої компанії та представники технічної служби.

Представники ТМ Вікна Корса відвідали стенди своїх партнерів: компанії REHAU і компанії Gretsch-Unitas.

Композиція компанії REHAU була виконана в тенденціях нашого часу – енергозбереження – енергоефективний будинок. Компанія представила свої новітні розробки в області віконних профілів.

Компанія GU (Gretsch-Unitas) порадувала як рішеннями які встигли себе зарекомендувати на ринках Європи, так і інноваційними розробками фурнітури та механізмів замикання.

ТМ Вікна Корса завжди прагне до досконалості, тому, роблячи для Вас вікна, нам крім якісних комплектуючих, безумовно, важлива акуратність і точність дотримання технологій. Високоточні верстати і професійні співробітники що їх обслуговують – запорука відмінної якості нашої продукції.

Устаткування для переробки профільних систем від провідних світових виробників було в достатку представлено на fensterbau/frontale 2012. Представники технічного відділу з цікавістю ознайомилися з новинками від машинобудівних гігантів.

Виставка завершилася, але інформації і вражень, отриманих в ході її проведення вистачить на довго!

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (1 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню