Виставка в Чернівцях "Енергозбереження. Будівництво-2012"

Виставка в Чернівцях "Енергозбереження. Будівництво-2012"
Виставка в Чернівцях. Купити вікна Чернівці

Спеціалізована виставка в Чернівцях "Енергозбереження. Будівництво - 2012", яка пройшла з 25 по 28 квітня в столиці Буковини, в місті Чернівці стала яскравим завершенням низки тематичних виставок по всій Україні, в яких брала участь ТМ КОРСА.

У виставці, що проводиться Чернівецькою торгово-промисловою палатою, взяли участь близько 50 фірм з шести областей України - Львівської, Вінницької, Івано-Франківської, Тернопільської, Київської та Чернівецької.

Спрямованість виставки – сучасні технології мінімізації енергоспоживання поновлюваними джерелами енергії, екологічними та економічними аспектами будівництва.

Відвідувачі виставки відразу зацікавилися наймасштабнішим і яскравим стендом на виставці – це був стенд ТМ ВІКНА КОРСА. Експозиція розташувалася в центрі виставкового павільйону на площі 30 м2 та представляла собою зібрання зразків всіх передових інноваційних пропозицій від ТМ КОРСА.
Армовані двері 'Тюльпан' на виставці 'Енергозбереження. Будівництво-2012'
Похило-зсувні двері з вигнутою стулкою на Чернівецькій виставці

Регіональний директор Притула Олександр у розмові з представниками місцевої влади, які відвідали стенд ТМ КОРСА на виставці, продемонстрував яскраві двері "Тюльпан" з нового каталогу нестандартних дверей, паралельно-зсувну систему у вигляді казкового дерева, а також інноваційне вікно з профілю REHAU GENEO, що має унікальні показники і дозволяє значно знизити витрати на опалення приміщення.

В цілому виставка принесла багато позитивних емоцій, нових перспективних знайомств з потенційними партнерами ТМ КОРСА і просто роздрібних замовлень.

Особливістю Буковини є любов споживача до нестандартних форм вікон і дверей а зразки, представлені на стенді, саме те, чого вимагав ринок Буковини.

Також хочеться відзначити той факт, що легендарний зразок паралельно-зсувних дверей "Дерево" прописався в Чернівцях. Його як зразок для свого офісу ТМ КОРСА придбав наш надійний партнер: компанія "Майстер" (ПП Тростніков Олександр Олександрович).

Купити вікна Чернівці, а також випробувати вищезгаданий унікальний зразок нестандартних дверей, отримати якісний сервіс і індивідуальний підхід до кожного клієнта можна за адресою: м. Чернівці, вул. Гагаріна, 40; Телефон: (0372) 58-50-36, (097) 645-50-05

Оцініть цю сторінку
Ніхто ще не голосував. Будьте першим
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню