Виставка "Вікна. Двері. Дах 2012" у Львові

Виставка "Вікна. Двері. Дах 2012" у Львові
купити вікна Львів

Виставка Вікна. Двері. Дах 2012ТМ КОРСА продовжує активно брати участь у різних спеціалізованих виставках по всій території України.

Місто Львів, як найбільше місто Західного регіону країни, не стало виключенням.

20-23 березня 2012 року у Львові, в рамках Весняного міжнародного будівельного форуму, пройшла XXV міжнародна виставка "БудЕКСПО-весна" та VII спеціалізована виставка "Вікна. Двері. Дах".

Тематичні розділи VII спеціалізованої виставки "Вікна. Двері. Дах":

Вікна та двері з ПВХ, дерева, алюмінієвого профілю.

Представники різних профільних підприємств з усіх областей Західної України представляли свою продукцію.

Багато уваги привертав стенд ТМ КОРСА, на якому багато чисельні відвідувачі могли випробувати у дії останні новинки від ТМ КОРСА, а саме арочні двері з армованими стулками та армованими імпостами, виготовлені по спеціальній технологій запатентованій ТМ КОРСА.

Стенд відвідала велика кількість партнерів ТМ КОРСА зі Львові та області. Налагоджувались нові перспективні партнерські відносини та проводились презентації перед новими замовниками.

Колектив львівського партнера ТМ КОРСА попрацював на славу. Лишилось багато напрацювань так необхідних для подальшого успішного розвитку бренду КОРСА у Львівській області, адже Галичина теж заслуговує на якісний сервіс та на продукцію європейського рівня. Нагадуємо, що купити вікна Львів ви можете за адресою вул. Куліша, 20; телефон: (032) 261-64-95, (098) 057-59-58.

Побажаємо нашим партнерам "КОРСА-ЛЬВІВ" подальшого розвитку та удачі у втіленні їх амбіційних планів на 2012 рік.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (1 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню