Взаємовигідна співпраця

Взаємовигідна співпраця
Взаємовигідна співпраця в Кривому Розі

Короля, як відомо, робить його свита, а міцним фундаментом такої великої компанії як "ВІКНА КОРСА" є її представники у всіх регіонах України.

Коли бізнес будується на принципах чіткого розподілу зон відповідальності, від вкладу кожного учасника залежить загальний успіх.

Ми цінуємо кожне зусилля з боку наших партнерів незалежно від того великий це дилер або початківець, чи працює він у маленькому райцентрі або в великому мегаполісі.

ТМ "ВІКНА КОРСА" пропонує найкращі умови співробітництва для своїх дилерів включаючи легкий старт (фактично готовий бізнес під ключ), постійну інформаційну підтримку, рекламну підтримку, юридичну допомогу, високоякісну сертифіковану продукцію з десятирічним строком гарантійного обслуговування.

Сьогодні ми розповімо про нашого давнього партнера в місті Кривий Ріг – Кулакову Людмилу Вікторівну.

Роботу Людмили Вікторівни можна ставити в приклад: З року в рік її результати демонструють стабільність і впевненість у завтрашньому дні. Там де інші опускали руки – вона розвивала свій бізнес і досягла значних успіхів.
Факти говорять самі за себе – Людмила Вікторівна побудувала в Кривому Розі свою мережу фірмових салонів, які забезпечують клієнтів ТМ "ВІКНА КОРСА" якісним сервісом, що відповідає корпоративним стандартам ТМ "ВІКНА КОРСА".

Енергозбереження, енергозберігаючі вікна – тренди останніх років для українського споживача світлопрозорих конструкцій. Це не порожній звук і для нашого офіційного представника в Дніпропетровській області. У криворізьких точках продажу ТМ "ВІКНА КОРСА" ви завжди зможете придбати енергозберігаючі металопластикові вікна.

Незалежно від того купуєте ви одне пластикове вікно або робите повне скління будинку чи квартири, наші фахівці запропонують для Вас індивідуальне, технічно вивірене рішення. Ви незмінно отримаєте вікна високої якості з профілю REHAU.

Нагадуємо також, що купивши вікна в Кривому Розі у офіційного представника ТМ "ВІКНА КОРСА", ви не лише отримуєте кращі теплі вікна, а й захищаєте себе від можливого головного болю – адже гарантія на наші вікна – 10 років.

Бажаємо нашому партнеру успішного розвитку бізнесу разом з ТМ "ВІКНА КОРСА".

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (1 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню