Збараж. Відкриття замків

Збараж. Відкриття замків
 Збараж. Відкриття замків

Не секрет що замки та фортеці України несуть в собі історію поколінь, історію боротьби, історію кохання. Але відкрити ці таємниці вдається далеко не всім.

6 травня Збаразький замок вирішив відкрити свої сталеві двері для допитливих – відкрився туристичний сезон "Подорожуємо замками Тернополя".

Свято відкриття туристичного сезону стало щорічним, адже воно полюбилося не лише місцевим жителям, а й гостям Збаража. Під стінами замку була зведена сцена, де виступали улюблені артисти і ансамблі.

Своїми виступами порадували богатирі, що демонстрували свою незвичайну міць.

Гостей свята пригощали традиційними стравами української кухні, не забуваючи про символічні обсяги міцних напоїв.

А як може проходить свято в замку без козаків, лицарів і прекрасних дівчат в середньовічних сукнях? Все це було: козаки стріляли з гармат, лицарі боролися, а дівчата дарували посмішки.

Всі бажаючі могли відвідати Збаразький замок і зануритися в середньовічну культуру з її неповторною архітектурою. До речі старовинні замки славилися чудовими вітражами своїх каплиць.

Окрасою свята стало шоу влаштоване ТМ ВІКНА КОРСА. Пластикові вікна як полотно для шедеврів Всі бажаючі могли повернутися в дитинство й взяти участь у конкурсах від ТМ КОРСА Так народжуються нові 'Пікассо' і 'Рембранти' Робота кипить - малюють і дорослі і діти Конкурс віконного малюнка в Збаразькому замку

Для ТМ КОРСА вже стало доброю традицією – постійно приймати спонсорську участь при проведенні всіляких свят і заходів для жителів міст Україні, ось і цього разу нам було чим здивувати гостей свята.

Особливою популярністю користувався конкурс дитячого малюнка на склі – всі бажаючі могли взяти участь у конкурсі на кращий віконний малюнок.

Не залишило глядачів байдужими шоу мильних бульбашок. Артисти-віртуози показували чудеса майстерності, створюючи бульбашки неймовірних форм та кольорів.

Ми висловлюємо подяку представнику "Вікна Корса" в місті Збараж Тернопільської області – Свінціцькому Вадиму, за допомогу в організації свята. Завдяки ентузіазму нашого Збаразького партнера, стенд ТМ ВІКНА КОРСА на дні відкриття туристичного сезону був найбільш відвідуваним.

Нагадуємо, що купити вікна Збараж можна за адресою м. Збараж, вул. Грушевського, 95; телефон: (03550) 2-11-76, (0352) 42-97-79, (067) 902-0-902.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (1 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню