Здійсни бажання дитини, батько якої загинув за незалежність

Здійсни бажання дитини, батько якої загинув за незалежність
Благодійний Фонд «Сила Прикарпаття» висловив подяку ТМ «Вікна КОРСА»

Офіційний представник компанії «Вікна КОРСА» в Івано-Франківській області ТзОВ «Інстал Захід» вкотре підтверджує, що добро починається з кожного з нас. 

Ще в грудні наші офіційні представники взяли участь в благодійній акції до дня Святого Миколая «Здійсни бажання дитини, батько якої загинув за незалежність». Батьки зібрали у дітей листи до Святого Миколая, а всі бажаючі мали змогу реалізувати дитячі мрії. Побажання дітей були дуже різними, хтось просив іграшки, хтось солодощі, а хтось теплі речі. Святими Миколаями стали і наші представники. Вони фінансово допомогали організаторам Благодійного Фонду «Сила Прикарпаття» у закупівлі необхідних речей, іграшок та солодощів для дітей. 

За активну участь в акції Благодійний Фонд «Сила Прикарпаття» висловив подяку ТМ «Вікна КОРСА», а саме Петру Вівчаруку та Роману Глебіву. І хоча вже пройшло достатньо часу з моменту проведення акції ми теж хочемо подякувати нашим партнерам за їхню активну життєву позицію, людяність та доброту. Нам дуже приємно, що наші представники приймають активну участь в різних соціальних та благодійних акціях та не залишаються осторонь проблем суспільства та окремих людей. 

Оцініть цю сторінку
Ніхто ще не голосував. Будьте першим
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню