Зонування офісного приміщення за допомогою алюмінієвої перегородки

Зонування офісного приміщення за допомогою алюмінієвої перегородки

Для відділення кабінетів, переговорних кімнат, місць очікування, зон відпочинку, коридорів використовують інтер'єрні перегородки. Офісні перегородки дозволяють без зведення цегляних стін та перепланування приміщення організувати комфорт та затишок у робочому середовищі. Власнику офісної будівлі необхідно було відокремити місце роботи співробітників від загального коридору, тому він звернувся до авторизованого партнера ТМ “Вікна КОРСА” у місті Чернівці – "Майстер" та замовив встановлення алюмінієвої перегородки.

 

Алюмінієва перегородка

 

Алюмінієва перегородка

 

Розпашна офісна перегородка з алюмінію

 

Алюмінієві перегородки ALUPROF MB-45

Такі перегородки встановлюють у торгових центрах, адміністративних будівлях та офісах. Офісні перегородки з алюмінію ТМ "Вікна Корса" відмінно виглядають: горизонтальні та вертикальні перемички з меншою товщиною, ніж у пластика, візуально виглядають легшими. Конструкційна глибина профілів – 45 мм. Як заповнення профільних систем використовуються моноскло (4, 5, 8, 10 мм) або склопакети (20, 24 мм), які встановлюються за допомогою штапиків та ущільнювачів. Алюміній має високу міцність до динамічних і статичних навантажень - це дозволяє проводити встановлення перегородок без додаткових підсилювачів. Також алюмінієві перегородки мають такі характеристики: легкість монтажу, довговічність, надійність, високий рівень безпеки та зручність в експлуатації. Є можливість їх фарбування у будь-який колір із палітри RAL.

 

Власник офісної будівлі задоволений виконаною роботою. Алюмінієва перегородка відмінно вписалася в інтер'єр офісу та відокремила робоче приміщення від коридору. Монтажники в обумовлений термін якісно встановили конструкцію.

Якщо Ви ще не визначилися, яку перегородку хочете (алюмінієву, суцільноскляну або із пластику), телефонуйте за номером 0 (800) 210 210 або залишайте заявку за кнопкою нижче. Наші консультанти допоможуть підібрати найкращий варіант, зроблять прорахунок замовлення і організують приїзд замірника.

 

Замовити перегородку

 

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (2 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню