Преміум-якість для офісної будівлі!

Преміум-якість для офісної будівлі!

Власники даного об'єкта в Вінниці знають, що профільна система REHAU GENEO є теплою і має найбільший коефіцієнт енергозбереження. Саме тому було вирішено засклити споруду саме цим профілем.

REHAU GENEO

Унікальна система складається з 6 камер і виготовлена ​​з матеріалу RAU-FIPRO, посиленого скло-фіброю. Профіль забезпечує високий рівень теплоізоляції і герметичності, а особливості системи роблять конструкцію міцною, але в той же час досить легкою.

 

Офісна будівля

 

Офісна перегородка

 

офісна споруда

 

Офісна будівля, засклена вікнами КОРСА

 

Офісна споруда з вікнами КОРСА

 

Офісна алюмінієва перегородка

 

Алюмінієва перегородка

 

Пластикові вікна КОРСА

 

Що ще було використано:

  • Алюмінієва перегородка Altest;
  • Фасадна система МВ-ТТ50 ALUPROF;
  • Колір профілів - сірий антрацит;
  • Двокамерний склопакет 56 мм;
  • Криптон;
  • Чорна пластикова дистанція;
  • Енергозберігаюче скло low-e 6 мм;
  • Загартоване скло 6 мм.

Алюмінієва перегородка ALTEST

Офісні перегородки з алюмінієвого профілю крім того, що красиво виглядають, дуже міцні до статичних і динамічних навантажень - це дозволяє встановлювати їх без додаткових зусиль. У горизонтальних і вертикальних перемичок менша товщина: завдяки цьому конструкція виходить візуально більш ажурною та легкою.

Загартоване скло 

При склінні фасаду першим встановлюється загартоване скло. Воно проходить термообробку, в результаті чого стає неймовірно міцним і стійким до ударів, є абсолютно безпечним для людини. Завдяки склопакетам з загартованим склом ймовірність попадання в приміщення суттєво знижується.

Енергозберігаюче скло low-e

Скло зі спеціальним непомітним оку покриттям і низьким еміссівітетом - здатністю до пропускання тепла. Воно відображає тепло від опалювальних предметів всередину приміщення, підвищуючи рівень теплоізоляції.

Криптон

Безпечний інертний газ, що підвищує рівень звуко- і теплоізоляції приміщення і довговічність склопакетів (протягом мінімум 30 років).

Пластикова дистанція

Рамка виготовлена ​​з композитного матеріалу на основі полімеру. По краям нанесена металева фольга. Дистанція не дає утворюватися конденсату, усуваючи місток холоду і забезпечуючи хорошу теплоізоляцію і герметичність.

Впевнені, що працівники цієї компанії завжди будуть в теплі і затишку. Також цінуєте якість і професіоналізм? Телефонуйте на гарячу лінію за номером 0 (800) 210-210 або залишайте заявку по кнопці нижче. Менеджер зв'яжеться з Вами для виклику замірника, прорахунку і оформлення замовлення.

 

Замовити вікна

 

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (1 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню