Німецькі дверні замки GU SECURY-AUTOMATIC в Києві і Україні для вхідних дверей

Німецькі дверні замки GU SECURY-AUTOMATIC в Києві і Україні для вхідних дверей
Німецькі дверні замки GU SECURY-AUTOMATIC

Мій дім - моя фортеця. Кожна людина, яка проживає як у Києві, так і в будь-якому іншому населеному пункті, хоче щоб цей відомий вислів відносився і до його оселі. Крім надійності важливий так само такий параметр як зручність і естетичний вигляд.

Що може бути простіше і зрозуміліше, ніж традиційні дверні замки?

Ще жваві в пам'яті спогади про зв'язки ключів в кишені, з яких вибираєш потрібний ключ, вставляєш в замкову щілину, піддаєш двері плечем і зі скрипом відкриваєш двері. Але високі технології, якими так багатий наш вік, не могли пройти повз нас. Сучасні вимоги до безпеки замків відкрили дорогу для нових технічних рішень, які доступні не тільки жителям Києва, а й жителям всіх областей України.

Мова, звичайно йде не про дешеві китайські і турецькі замки, напевно і вони знайдуть свого покупця. Ми хочемо познайомити Вас з висококласним продуктом, зробленим на совість, професійно і вдумливо.

Поважаючий себе і своїх клієнтів виробник вхідних дверей, яким є компанія КОРСА, дуже скрупульозно і з відповідальністю підходить до вибору комплектуючих для своїх дверей. Ми заявляємо: фурнітура - це саме те, на чому економити не варто. Хочете доказів? Ми Вам їх надамо!

Якщо Ви не вважаєте, що навіть найкрасивіші двері насамперед, мають бути функціональними, надійними і служити вірою і правдою років 40 - можете не читати цей текст.

 

НАДІЙНІСТЬ

Відмінним рішенням для забезпечення надійності вхідних дверей, стала їх комплектація німецькими замками SECURY-AUTOMATIC від компанії GU.

GU - компанія з якою нас пов'язують багаторічні ділові відносини. Тому, коли вони запропонували нам замки серії SECURY, які відповідають вимогам найвищого захисту від злому, ми вивчивши пропозицію відразу погодилися ввести їх в свій асортимент. Двері обладнані новими замками мають не одну засувку, а три. Одна розташовується в самому замку і ще дві зверху і знизу виконують роль додаткового замикаючого елементу.

Засувки такого замку після замикання працюють як ригель, витримуючи максимальні навантаження. Всі засувки мають вставки із загартованої сталі, що захищають їх від розпилювання.

ЗРУЧНІСТЬ

Двері ТМ КОРСА з замками SECURY-AUTOMATIC втілюють принцип «свобода від бар'єрів». Як це працює?

Двері, обладнані замком SECURY-AUTOMATIC, мають ручку тільки всередині приміщення. Для того, щоб вийти з квартири, ви просто натискаєте ручку. Двері закриваються простим захлопуванням. Так, як зовні ручки немає, а засувки цілих три, то двері неможливо відкрити не маючи ключа від замка. В якості альтернативи ключу, можна використовувати Смарт брелок (доклали його до зчитувача і двері відчинилися).

У замках SECURY-AUTOMATIC з функцією «Денний режим» можна відключати автоматичне замикання на потрібний вам час і двері будуть фіксуватися тільки роликом, при цьому, вони можуть відкриватися як зсередини квартири, так і зовні.

 

ГЕРМЕТИЧНІСТЬ

Якщо конструктивне рішення вашого будинку вимагає монтажу високих дверей, то використання замків SECURY-AUTOMATIC з двома додатковими ригелями-засувками є необхідністю і надає разом із захистом від злому ще й додаткову герметичність (притиск стулки зверху і знизу).

ПОЖЕЖОБЕЗПЕКА

Ще один плюс таких замків - пожежобезпечність. Так як немає необхідності відкривати двері ключем зсередини - можна легко і швидко залишити приміщення в разі небезпеки.

ДОВГОВІЧНІСТЬ

Вся продукція GU серії SECURY має унікальне запатентоване антикорозійне покриття ferGUard * silver завдяки якому система не боїться іржі, і відкривання буде комфортним для Вас і в перший день установки, і через 20 років.

ТРОХИ ТЕХНІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Замки SECURY-AUTOMATIC пройшли тестування на надійність і випробування на багаторазову роботу двері і відповідає класу А по надійності. Замок має два масивних ригеля і центральну засувку, які при закриванні дверей автоматично висуваються на 20 мм. Дана комбінація забезпечує для вхідних дверей клас протівовзломності WK2 і WK3. Дверна система з замком SECURY-AUTOMATIC зовні відкривається за допомогою кнопки, яка монтується в стіну, або спеціальною кнопкою на переговорному пристрої. Дверні запори відкриваються за допомогою електроприводу. Сигнал на електродвигун надходить з електронного чіпа, вмонтованого в брелок. За відсутності електроенергії замок можна відкрити ключем.

Дізнатися ціну і замовити вхідні двері ТМ КОРСА з замками SECURY-AUTOMATIC можна у нас на сайті!

Оцініть цю сторінку
Середнє: 4.4 (5 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню