Нова профільна система REHAU SYNEGO від компанії «Вікна Корса»

Нова профільна система REHAU SYNEGO від компанії «Вікна Корса»
профільна система рехау сінего

Ви плануєте міняти вікна і перебуваєте в пошуку оптимального співвідношення якість, надійність і ціна?

Нова профільна система REHAU SYNEGO від компанії «Вікна КОРСА» - це те, що Вам потрібно. Опис її переваг Вам це доведе. 

SYNEGO – це профільна система преміум-класу, виготовлена з використанням високотехнологічних можливостей. Вікно з профілю SYNEGO – це оптимальне співвідношення бездоганного зовнішнього вигляду, унікальних теплоізоляційних якостей та функціональних можливостей.

Завдяки збільшенню кількості внутрішніх повітряних камер (7 камер) і монтажній глибині 80 мм вікна з профілю SYNEGO на 50% тепліші стандартної пропозиції з 5-ти камерної системи. Конструкції з цієї профільної системи комплектуються склопакетами шириною 42 мм, що дає можливість досягнути коефіцієнт опору теплопередачі до 1,5м2К/Вт. А це в 2 рази більше вимог ДБН і дає можливість не втрачати дорогоцінне тепло через віконні отвори. Крім цього, показники шумоізоляції нового профілю також вищі звичайних – 46 дБ, а рівень зламобезпеки – CR 3. Небажані гості та шум Вас не потурбують. 

Класична форма, ідеально білий колір профілю, глянцева поверхня з використанням HDF-технології зроблять Ваші вікна та двері справжньою прикрасою будинку. Конструктивні можливості профілю SYNEGO дозволяють виготовити функціонально зручні конструкції у відповідності з індивідуальними потребами замовника.

Профіль SYNEGO – це тепле рішення для затишних вікон в дитячу кімнату і для панорамних вікон великих холів, для вікна в спальній з красивим видом і для розсувних дверей в зимовий сад. Зробіть правильний вибір!

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню