Новинка - якісні підвіконня KRAFT

Новинка - якісні підвіконня KRAFT

Підвіконня KRAFT - ідеальний вибір для клієнтів, які цінують високу якість за доступною ціною. Виготовлені за найсуворішими стандартами, вони не поступаються підвіконням інших виробників. 

Підвіконня KRAFT

Підвіконня KRAFT виготовляються шириною від 150 мм до 600 мм,  їхня максимальна довжина становить 6 метрів, а товщина - 2 см, що дозволяє встановлювати їх практично в будь-які проєми. 

Основні переваги підвіконь KRAFT

Стійкість до зносу та жорсткість конструкції. Підвіконня має потовщені стінки і посилені ребра жорсткості, розташовані під кутом, що значно збільшує термін експлуатації. 

Термостійкість. Підвіконня виготовляються з жорсткого ПВХ із покриттям спеціальною термостійкою плівкою, тому короткочасний вплив високої температури не завдає шкоди підвіконню.

Стійкість до ультрафіолетового випромінювання. Підвіконня KRAFT володіють високою стійкістю не лише до перепадів температури, але й до вологи, вигоряння та впливу сонячних променів. Вони прекрасно підходять для експлуатації як на кухні, так і в кімнаті.

Легкість у догляді. Підвіконня KRAFT не потребують складного догляду. На відміну від дерев`яних аналогів, їх не потрібно фарбувати чи покривати лаком. 

Вибір декору. Підвіконня KRAFT чудово вписуються до будь-якого інтер`єру та можуть бути виготовленні як в класичному білому кольорі, так і в кольорах під структуру дерева. 

 

Полярний дуб

 

Сірий дуб

 

Антрацит

 

Горіх

 

Темний дуб

 

Золотий дуб

 

Доступна ціна. Однією з переваг підвіконь KRAFT є їх доступна ціна та висока міцність. Підвіконня KRAFT - це оптимальне поєднання надійних матеріалів, класичного дизайну та доступної ціни.

Отримати детальну консультацію та замовити підвіконня KRAFT Ви можете на нашому сайті.

Замовити підвіконня

Оцініть цю сторінку
Середнє: 3.9 (7 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню