Відливи

Відливи

відливи та підвіконняВідливи та підвіконня

Відливи та козирки для металопластикових вікон

Основними елементами вікна є склопакет і рама, однак при його монтажі не обійтися без таких спеціальних елементів, як козирки і відливи. Якщо ці додаткові елементи вікна будуть відсутні, значить монтаж вікна виконаний не до кінця.

Для чого потрібен відлив

Відлив необхідний для захисту монтажного шва, що проходить під вікном. У цьому місці волога може зруйнувати стіну, а в найгіршому варіанті призвести до розгерметизації вікна. Тому, якщо не встановити відливи, то через кілька років стіна під вікном стане непридатною.

Варіанти встановлення і типи відливів

Відливи, призначені для відводу талих і дощових вод, монтуються з зовнішньої сторони вікна, захищаючи його від дощу. Також із зовнішньої сторони вікна встановлюються і козирки. Відливи (козирки) зазвичай виробляють з оцинкованого листа сталі або виготовляють з алюмінію, оснащеного спеціальним покриттям. Оцинкований варіант відливів і козирків, який частіше буває білого і коричневого кольорів, відмінно протистоїть різким температурним перепадам, не вигорає на сонці і коштує дешевше алюмінієвих моделей.

Не все геніальне просто

Крупні виробники вікон вирішили відмовитися від не оцинкованої сталі, яка раніше використовувалася для виготовлення відливів. Причина відмови полягає в не естетичному вигляді матеріалу, який швидко ржавіє і пропускає воду, псуючи фасади будівель.

Правильна ізоляція - запорука довгої служби вікон

Металопластикові вікна, маючи ширину рами всього в 70 мм, неймовірно зручні в експлуатації, але при монтажі є деякі обмеження, які стосуються і відкосів. Вони повинні утеплятися крім штукатурки, пінопластом, пароізоляцією або пінополістиролом. І чим більше - тим краще. Чим вищою буде температура відкосів, тим менша імовірність утворення конденсату в прилеглих до відкосів частинах вікон.

Методика виготовлення та матеріали

Стандартна конструкція сучасного відливу складається з листа, виробленого із сталі, цинкового антикорозійного покриття, грунтовки, покриття з полімерів і захисної плівки.

Відливи і козирки, призначені для металопластикових вікон, виготовляються з листових заготовок на спец-стенді. Товщина оцинкованої сталі, яка використовується для виробництва, становить 0, 45 мм, крім того сталь зверху покривається антикорозійним покриттям. 

Технічні особливості

Довжина робочих елементів зазначеного вище спец-стенду дозволяє випускати цільні шматки відливів і козирків, які мають максимальну довжину 3200 мм. Якщо необхідно виготовити відливи і козирки більшої довжини, то використовують два (або більше) шматки, між якими залишається перехлест (мінімум, 100 мм).

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню