Одностулкові вікна

Одностулкові вікна

Одностулкові вікна - практичне рішення, яке забезпечує максимальну освітленість приміщення. Розмір стулки ПВХ конструкції не перевищує 100 см, тому подібні варіанти використовуються в кімнатах з невеликими проеємами. Завдяки простоті догляду та доступній ціні, їх вибирають для монтажу в житлових, офісних і підсобних приміщеннях.

На відміну від систем з двома, трьома стулками, одностулкові вікна мають більш високі протизламні характеристики. Конструкція може відкриватися або бути глухою. Різноманітність профілів, фурнітури, склопакетів дозволяє підібрати оптимальне рішення для кожного клієнта. Щоб розібратися, яке одностулкове вікно вибрати, варто розібратися в варіантах, запропонованих виробником і їх конструктивних особливостях. 

дізнатись ціну

Типи одностулкових конструкцій

В залежності від типу конструкції, одностулкові пластикові вікна можуть бути:

Компанія Вікна КОРСА, пропонує широке розмаїття функціональних рішень. Від якості фурнітури буде залежати довговічність і комфорт використання. Що стосується вартості, то ціна глухого одностулкового вікна дешевше, ніж конструкції зі стулкою, що відкривається. 

Глухі вікна

Найдешевший варіант, що забезпечує мінімальний комфорт під час використання. Оскільки його не можна відкрити, глухе одностулкове вікно складно вимити з зовнішнього боку. Цей досить великий недолік врівноважується доступною ціною, простотою монтажу, високою надійністю пластикової системи. Оскільки в конструкції відсутні елементи, що відповідають за відкривання вікна, його фіксації в заданому положенні, воно служить довгі роки, не вимагаючи обслуговування або ремонту.

Найчастіше глухі ПВХ системи використовуються для підсобних приміщень, квартир, офісів, розташованих на перших поверхах або в балконних блоках в поєднанні з балконними дверима. Вони актуальні в тих випадках, коли потрібен високий рівень безпеки, є вільний доступ до зовнішньої сторони вікна, що полегшує догляд.

Вікно зі стулкою, що відкривається

Поворотні віконні конструкції з поворотно-відкидною стулкою найбільш популярні. Такий варіант обійдеться трохи дорожче, але зовсім незначно, а ось використовувати і доглядати за вікном на порядок комфортніше і простіше. Наявність стулки дозволяє легко помити вікно, при необхідності, провітрити приміщення.

Підвіконня можна прикрасити вазонами або предметами декору. Але варто враховувати, що відкривати вікно буде не комфортно через перешкоду на підвіконні. Якщо це вікно відкриватимуть в режимі провітрювання, як то кажуть "на відкид", то відкриванню стулки в такому режимі нічого не заважає.

Конструкції з фрамугою

Одностулкові вікна з відкидним механізмом дозволяють провітрювати приміщення та безпечні для дітей і домашніх тварин, оскільки прослизнути в щілину досить складно. Частина стулки може відкидатися зверху чи знизу, в залежності від типу фурнітури.

На відміну від звичної кватирки, її розмір може бути будь-яким, в залежності від побажань замовника, а в процесі провітрювання не утворюється протягів. Використовувати фрамужні одностулкові вікна рекомендується, коли постійно потрібно провітрювати приміщення, забезпечувати додатковий потік повітря з вулиці. 

Типи відкривання

По варіанту відкривання пластикові вікна поділяються на:

Залежно від типу фурнітури, поворотні одностулкові вікна можуть мати правий або лівий напрямок відкривання стулки. Їх легко мити, однак відкрита фрамуга повністю звільняє отвір, що не завжди зручно.

Використання поворотно-відкидних механізмів стало проривом у створенні віконних ПВХ конструкцій Рехау, а також інших брендів. Використання особливої фурнітури забезпечило можливість провітрювання без створення протягів, а також відмови від використання кватирок, які знижували світлопропускну здатність одностулкових вікон.

Вибираючи одностулкові вікна, врахуйте, що конструкція може бути виконана в наступних варіантах:

Об'єднання окремих елементів в єдиний механізм дозволяє забезпечити рівномірний розподіл постійних, короткочасних навантажень, що забезпечує збільшення ресурсу використання віконної ПВХ системи. Всім механізмом зручно управляти за допомогою однієї ручки. Rehau дають можливість відрегулювати положення стулки по горизонталі, вертикалі, відповідно до побажань користувачів.

Типи склопакетів

Вікно Rehau з однією стулкою може бути оснащено склопакетом з одним, двома і навіть чотирма листами скла. Від обраного рішення залежать особливості експлуатації, а також вартість виробу.

Склопакет займає значну площу вікна, являє собою одне або кілька листів скла, розділених повітряним прошарком. Камера може бути заповнена не тільки повітрям, але і інертним газом, який суттєво підвищує ізоляційні характеристики одностулкового ПВХ вікна. Щоб зробити правильний вибір, варто розібратися в відмінності.

Однокамерні склопакети - холодний варіант

Одностулкові вікна з однією камерою являють собою два скла, розділені повітряним прошарком. Така ПВХ конструкція має мінімальну вагу, пропускає велику кількість сонячних променів, але стає причиною тепловтрат в холодну пору року, оскільки забезпечує мінімальну теплоізоляцію.

Однокамерні склопакети

Двокамерні склопакети - оптимальне рішення

Вікно з однією стулкою, що має три скла і дві камери стало найбільш популярним варіантом. Він забезпечує збереження тепла, що дозволяє заощадити на рахунках за опалення. Втрати світлопропускної здатності, при цьому настільки малі, що помітити неозброєним оком не вийде.

Двокамерні склопакети

Трикамерні склопакети

Одностулкові вікна з чотирма листами скла забезпечать максимум комфорту. Завдяки їх використанню витрати на опалення, кондиціонування приміщення будуть мінімальні. Однак подібні конструкції повинні оснащуватися потужним профілем, відрізняються великою вагою, тому висувають високі вимоги до основи. 

Перераховані вище мінуси, а також високі ціни на одностулкові трикамерні конструкції робить їх установку невиправданою, якщо середня температура взимку не становить -40 ° С або за вікном немає аеропорту.

Як вибрати ПВХ вікна

При виборі одностулкових вікон, варто врахувати безліч критеріїв. Тоді покупка порадує, а обрана віконна система буде забезпечувати комфорт довгі роки.

Товщина профілю

Профіль, яким оснащуються одностулкові пластикові вікна Rehau, може бути товщиною 60 - 86 мм. Чим вище показник, тим більшу кількість камер включає система, відповідно, змінюються ізоляційні характеристики віконної системи. Профіль товщиною 60 мм призначений для скління неопалювальних підсобних приміщень або використання в південних регіонах.  

Матеріал профілю

Ми пропонуємо алюмінієві та пластикові конструкції. Щоб визначитися, які вікна вибрати, варто розібратися в особливостях матеріалів:

Вибираючи одностулкові ПВХ вікна, ви отримуєте практичне рішення без зайвих витрат.

потрібна консультація

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (2 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню