Осінні виставки ТМ КОРСА

Осінні виставки ТМ КОРСА

Осінні виставки, в яких активно бере участь наша компанія за підтримки дилерів в регіонах, ознаменувалися підвищеною увагою до енергозбереження. Ця тематика дуже близька нашій компанії, так як енергозбереження стало для нас профільним напрямком ще з 2005 року. На виставкових стендах ми представляли вже відомі нашим клієнтам термосистеми КОРСА Silver-Comfort (з енергозберігаючим склом) і КОРСА Argon-Comfort (з заповненням аргоном), а також новинки 2011 року - склопакети КОРСА Krypton-Comfort (з заповненням криптоном) і ексклюзивну, армовану в масі профільну систему Rehau Geneo.

Нестандартні рішення для конструкцій - розсувні системи, вітражі, підсвічування, ексклюзивні двері з гнутими імпостами, викликали непідробний інтерес, і навіть бажання придбати зразки тут і зараз.

Ради бачити вас на наших виставкових стендах і чекаємо у фірмових офісах ТМ "Вікна КОРСА"!

15-18 вересня 2011 року, м. Одеса - Морвокзал, «Ваш дім, Одеса/осінь». Купити вікна Одеса Ви зможете в одного з наших представників.

21-24 вересня 2011 року, м. Вінниця - Вінницька ТПП, XVIII міжрегіональна спеціалізована виставка «Сучасний дім». Ви зможете купити вікна Вінниця, завітавши до офісу наших представників.

23-26 вересня 2011 року, м. Харків - Палац Спорту (пр. Маршала Жукова, 2), XXXIII Спеціалізована виставка «Будівництво. Садиба - 2011. Енергозбереження». 
Купити вікна Харків Ви зможете за адресою м. Харків, просп. Московський, 137 (універмаг Харків, поверх 2/3).

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню