Пластикові міжкімнатні двері

Пластикові міжкімнатні двері
Пластикові міжкімнатні двері

Міжкімнатні двері є тією частиною інтер'єру, яка повинна бути не тільки естетично привабливою, але й бездоганно функціональною. Міжкімнатні двері відіграють важливу роль в будинку, тому до їх вибору потрібно підходити ретельно і відповідально. Великим попитом останнім часом користуються металопластикові міжкімнатні двері, що володіють рядом переваг та якостей.

Переваги металопластикових міжкімнатних дверей

На відміну від традиційних дерев'яних міжкімнатних дверей, металопластикові вироби надзвичайно міцні. Вони не ламаються від сильних ударів, абсолютно не деформуються, зберігають свою вихідну структуру протягом тривалого часу, їм не страшне інтенсивне відкривання і закривання.

Звукоізоляція. Високий рівень звукоізоляції вигідно відрізняє металопластикові міжкімнатні двері. Це дуже важлива властивість, особливо в умовах обмеженості житлового простору.

Вологостійкість. Міжкімнатні двері ПВХ стійкі до вологи, це виправдовує їх установку у ванній кімнаті, на кухні, у душовій, сауні або лазні. Вони ідеально підходять для великих будинків, де є безліч підсобних приміщень (котельні, підвали) з перемінним рівнем вологості.

Пожежобезпека. Матеріал, з якого виготовляються металопластикові міжкімнатні двері, важкозаймистий, це гарантує дверям високу пожежну безпеку.

Експлуатаційні характеристики. Експлуатація металопластикових дверей вкрай проста. Їх зручно і легко відкривати, догляд за ними не потребує особливих зусиль, достатньо протерти двері вологою ганчіркою. З роками вони не втрачають первинного зовнішнього вигляду, не тріскаються, не «жолобляться".

Дизайн міжкімнатних дверей. Металопластикові двері мають естетичний зовнішній вигляд. Крім того, що такі двері не вимагають додаткової обробки, різноманітність конструкцій, форм і забарвлень дозволяє по-справжньому прикрасити внутрішнє оздоблення приміщення.

Різновиди міжкімнатних металопластикових дверей

Суцільні двері

Багато хто навіть не здогадується, що пластикові двері можуть бути різнокольоровими. Якщо ж комусь не до душі стандартний білий колір профілю ПВХ, є можливість замовити міжкімнатні двері "під дерево" або в будь-який інший колір. Це стало можливим завдяки високотехнологічному сучасному процесу ламінації пластику. У підсумку ламінована поверхня металопластикових виробів ще більш довговічна, стійка до сонячного світла і миючих засобів.

Двері зі скляною вставкою

Інший, не менш цікавий варіант металопластикових міжкімнатних дверей - зі скляною вставкою. Даний елемент декору дозволяє реалізувати оригінальні і витончені рішення. Скло може бути матовим, тонованим або рифленим. Популярні вставки з художніми орнаментами, зображеннями, а також різнокольорові скла-вітражі.

Різновиди конструкцій

Сучасні технології дозволяють виготовити міжкімнатні пластикові двері різної конструкції: одно-або двостулкові, розсувні, суцільні або зі склопакетом, оснащені різними системами закривання. При виборі цього важливого елементу інтер'єру потрібно орієнтуватися не тільки на його зовнішній вигляд, а й на експлуатаційні якості, форму і розмір міжкімнатних металопластикових дверей.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 4.7 (6 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню