Особливості пластикових офісних дверей

Особливості пластикових офісних дверей

Двері, призначені для приміщень з великою кількістю співробітників і відвідувачів, повинні відповідати підвищеним вимогам потужності і міцності конструкцій. Адже такі двері, згідно з нормативними вимогами, повинні витримати не менш 500 000 циклів відкривання-закривання.

Особливості офісних дверей

Застосування спеціальних профілів і високі трудовитрати на виготовлення офісних дверей призводять до досить високої їхньої вартості. Однак необхідно пам'ятати, що звичайні двері в умовах підвищеного потоку відвідувачів не витримають і декількох місяців.

Що ж все ж таки відрізняє офісні двері від звичайних?

Насамперед, це спеціальні вимоги до армування стулки і коробки. Для посилення стулок застосовуються сталеві оцинковані профілі замкнутого контуру, при цьому товщина стінок армувального профілю повинна бути не менше 2 мм., таке армування надає необхідну жорсткість стулці і надійність кріплення петель.

Для армування дверної коробки застосовують сталеві оцинковані профілі складного контуру - їх завдання надійно передавати навантаження, що приходить від петель на несучі частини отвору.

Для того щоб в процесі експлуатації не розійшлися зварні шви - застосовують спеціальні зварні вкладиші, які збільшують площу зварювання. В результаті застосування таких вкладишів отримується міцний зварний кут.

Підвищена зносостійкість

Підвищеного зносу піддається нижня частина дверної рами. Тому для підвищення довговічності даних виробів застосовуються спеціальні алюмінієві пороги. Так як алюміній має високу теплопровідність - поріг повинен бути обладнаний термо-вставкою з поліаміду. Якщо такої термо-вставки у вашому порозі немає - ви отримаєте найсильніший міст холоду.

Алюмінієвий поріг

При виборі алюмінієвого порогу потрібно звернути увагу на те, що алюмінієві пороги REHAU існують двох типів: висотою 24 мм і висотою 54 мм. Алюмінієвий поріг висотою 24 мм встановлюється прямо на поверхню готової підлоги без підготовчих робіт. Алюмінієвий поріг висотою 54 мм застосовується при наявності високих вимог щодо герметичності і міцності конструкції, так як він встановлюється в спеціально підготовлене посадкове місце, заглиблене у підлогу.

Дізнатися вартість пластикових офісних дверей ви зможете прямо зараз у нашому віконному калькуляторі.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню