Офісні двері

Офісні двері
металопластикові двері

Двері – це важливий дизайнерський елемент інтер’єру, з якого розпочинається знайомство з Вашою компанією. Вони повинні бути не тільки естетично привабливим, але й бездоганно виконувати свої основні функції. ТМ КОРСА пропонує широкий вибір офісних дверей. 

Останнім часом великим попитом  серед наших клієнтів  користуються саме металопластикові двері. Це пояснюється рядом переваг перед дерев’яними дверми: вони надзвичайно міцні, не деформуються, не втрачають свою вихідну структуру протягом тривалого часу експлуатації, а головне – розраховані на велику кількість відкривань та закривань. 

Не менш важливими перевагами офісних металопластикових дверей є:

  • Шумо- та теплоізоляція – завдяки щільному приляганню стулки пластикові двері не пропускають в приміщення вуличні шуми та зберігають тепло всередині приміщення. Для більшого теплозбереження наші фахівці рекомендують встановлювати енергозберігаючі склопакети, використовувати теплу пластикову дистанцію. 
  • Вологостійкість – металопластикові двері стійкі до вологи, вони не деформуються у разі потрапляння на них опадів;
  • Підвищена зносостійкість та надійність;
  • Легкість в догляді – двері не потребують особливого догляду, їх легко можна очистити від бруду з допомогою вологої ганчірки. З роками вони не втрачають свій колір і не жовтіють;
  • Дизайн офісних метало пластикових дверей – в залежності від побажання клієнта двері можуть бути оздобленні шпросами, фацетними вставками, на них може бути нанесений візерунок. Також ми пропонуємо широкий вибір кольорів для ламінації офісних дверей.
Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню