Двері КОРСА: різновиди, якість, надійність

Двері КОРСА: різновиди, якість, надійність
вхідні та міжкімнатні двері КОРСА

Торговій марці "Вікна КОРСА" належать лідируючі позиції на сучасному ринку виробів для дому. Компанія "Вікна КОРСА" являється великим виробником надійних і міцних металопластикових конструкцій і більше 25 років успішно представляє свою продукцію на ринку.

Двері КОРСА створені з найбільш високоякісних матеріалів, які повністю відповідають світовим стандартам. Завдяки цьому приміщення стають більш комфортними для роботи та проживання. Великий вибір різних дверей виробника дозволяє підібрати ідеальний варіант для кожного приміщення або будівлі.

Вхідні металопластикові двері відрізняються особливою міцністю і посиленим армуванням, що додає конструкції максимальної жорсткості.

Підвищена зламостійкість металопластикових вхідних дверей забезпечується завдяки установці міцної антивзломної фурнітури і надійного склопакета.

Замок надійно фіксує стулку дверей, а дверна фурнітура володіє декількома точками замикання. Якщо встановлені двері з трьома точками замикання, конструкція щільно прилягає до рами, зменшуючи повітропроникність.

Встановлений у дверях КОРСА склопакет може бути двокамерним або однокамерним, тонованим і енергозберігаючим.

 

Пластикові міжкімнатні двері. Функціональні та естетично привабливі міжкімнатні двері замислюються виробниками як частина інтер'єру, яка грає певну роль в квартирі. Двері із пластику, встановлені в міжкімнатних отворах, володіють міцністю, довговічністю, високим рівнем звукоізоляції, стійкістю до вологи. Такі двері успішно протистоять деформації і легко витримують багатократний цикл відкривання-закривання.

Двері з ПВХ ідеальні для установки в будинку або котеджі, оскільки пристосовані для приміщень з перемінним рівнем вологи.

Простота експлуатації та догляду за металопластиковими міжкімнатними дверима залучає широке коло споживачів. Завдяки різноманітності форм і конструкцій установка ПВХ дверей може прикрасити будь-яке приміщення.

Розсувні двері - це оригінальне конструкторське рішення. Вони дозволяють звільнити великі отвори і найчастіше виготовляються за індивідуальними замовленнями.

Складання дверей "гармошкою" - зручне рішення, яке допомагає звільняти отвори шириною близько чотирьох метрів. Такі розсувні двері виступають в кімнату на ширину однієї секції і складаються з краю отвору.

Складаючо-зсувна система не тільки може розширити функціональні можливості приміщень, але й легко вписатися в будь-який сучасний інтер'єр.

 

Розсувні автоматичні двері широко застосовуються в готелях, гіпермаркетах, розважальних закладах, так як вони зручні для використання в будівлях частої відвідуваності.

Автоматичні двері включають в себе розсувні і відкатні, підйомні і розпашні конструкції. Такі двері встановлюють при вході в приміщення, тому вони покликані виконувати відразу декілька функцій: автоматично відкриватися при проходженні через них і потім закриватися, підтримувати тепло в середині приміщень у холодну пору року.

Такі вхідні групи можна доповнити повітряними тепловими завісами.

Основа роботи автоматичних дверей - приводити у рух стулки дверей механізмом з електроприводом. Завдяки сенсорному датчику сигнал реагує на рух в межах дверей і двері відкриваються.

Достоїнством такого механізму є можливість підключення його до системи пожежної сигналізації, системи контролю та пульту охорони.

Для стандартних автоматичних розсувних дверей можна встановлювати кілька режимів роботи, які виконуються за допомогою перемикача. Ці функції роблять експлуатацію автоматичних дверей максимально комфортною.

Нестандартні двері. Цінителі індивідуальних архітектурних проектів можуть вибрати серед металопластикових дверей різновиди конструкцій, які підходять під дизайнерське рішення будинку або особняка. Це різні нестандартні двері, що мають форму арки або полуарки, овалу, трикутника, трапеції, прикрашені звичайними або ламінованим склопакетами. Такі двері виглядають естетично і оригінально, доповнюючи архітектурний вигляд будинку.

Алюмінієві двері - це окремий клас конструкцій, який відрізняється можливістю виготовлення дверей великих габаритів. Алюмінієві двері легко витримують великі навантаження в процесі експлуатації і часто монтуються у фасади, різні вхідні групи, капітальні отвори.

Залежно від того, чи встановлений в таких дверях термомост або ні, двері з алюмінію поділяють на "теплі" і "холодні".

До першої категорії відносяться двері для приміщень, що відокремлюють теплі кімнати від холодного коридору. Конструкція відрізняється надійним подвійним ущільненням по контуру стулки. "Холодні" двері частіше встановлюють в торгові павільйони, тамбури, фасади.

Двері КОРСА - це не тільки висока якість, екологічність, стійкість до агресивного середовища, але і тривалість терміну служби, міцність і надійність, можливість встановити будь-яку фурнітуру.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 4.9 (7 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню