Автоматичні розсувні двері

Автоматичні розсувні двері
Розсувні автоматичні двері

До автоматично-розсувного типу дверей відносяться розпашні, підйомні, відкатні та розсувні двері.

Такі двері можна зустріти скрізь - у гіпермаркетах і ресторанах, аеропортах і бізнес-центрах, готелях і торгово-розважальних комплексах. Вони встановлюються при вході в приміщення і покликані вирішувати відразу кілька завдань: автоматично відкриватися / закриватися при проходженні через них людей, забезпечуючи безпечне проходження, утримувати тепло всередині приміщень у зимовий період. Як правило, подібні вхідні групи додатково можуть оснащуватися повітряними тепловими завісами, що спрацьовують в той момент, коли двері розсуваються, пропускаючи людей назовні або в приміщення.

Будова та принцип дії

В основі роботи будь-яких дверей, що відкриваються автоматично, закладений механізм (оператор) з електроприводом, що приводить у рух дверні стулки. Сигнал подається через сенсорний датчик-радар, який реагує на будь-який рух близько дверей (в окремих випадках замість датчика використовується реле). Гідність такого механізму в тому, що його можна підключати як до пульта охорони та системи контролю, так і до системи пожежної сигналізації.

Режими роботи

Стандартні автоматичні розсувні двері можуть мати п'ять режимів роботи, які встановлюються вручну за допомогою перемикача. Перемикач може бути винесений на стіну поряд з дверима, а може і вбудовуватися в механізм управління.

Автоматичне відкривання / закривання дверей (реакція на вхід / вихід людей)

  • Режим "тільки закрито"
  • Режим "тільки відкрито"
  • Режим роботи дверей в зимовий період (при цьому стулки розсуваються не до кінця отвору)
  • Режим роботи дверей "тільки на вихід"
  • Настроювані функції автоматичних дверей
  • Настроювані функції автоматичних дверей

Крім цього, існують настроювані функції розсувних дверей, оперуючи якими можна встановити такі параметри, як чутливість сенсорних датчиків, їх радіус дії, швидкість розорювання і закривання стулок, а також швидкість закривання на ділянці гальмування. Всі ці функції призначені для того, щоб зробити експлуатацію дверей максимально комфортною. І, як правило, дані настройки не вимагають залучення фахівців або наявності додаткових приладів у вигляді програматорів або терміналів.

Конструкція таких дверей може розрізнятися способом виконання, але виділяють всього три групи:

  • Алюмінієві стулки з склопакетом
  • Алюмінієві стулки із загартованим склом
  • Стулки без обрамлення (використовується тільки загартоване скло)

Система безпеки

Що стосується безпеки роботи, то в комплектації йде спеціальний фотоелемент (так званий світловий бар'єр), реєструючий виникнення перешкод при закриванні стулок. Наприклад, якщо стулки відкриті і там хтось чи щось знаходиться, то двері не закриються до тих пір, поки ця «перешкода» не покине дверний отвір. Крім цього, якщо стулки зустрінуть перешкоду під час руху, то вони негайно роз'їдуться в різні боки. Подібні заходи безпеки передбачаються, щоб уникнути виникнення травмонебезпечних ситуацій.

До речі, якщо такі двері встановлювати в пожежних проходах, то для них існує спеціальна модель з функцією антипаніки (двері можна відкрити як звичайні розпашні стулки).

Комплектація

У стандартній комплектації автоматичні розсувні двері складаються із стулок, керуючого механізму, сенсорних датчиків (2 шт), перемикача режимів, електрозамка, бар'єра безпеки та акумулятора аварійного відкривання.

Чому - ми? Наші переваги

Опціональні можливості

Розсувні двері від компанії "Вікна КОРСА" проходять контроль якості виготовлення продукції, що сприяє підвищенню надійності роботи виробів. Також до числа достоїнств входить функція установки сигналу спрацювання захисту від руху різних предметів невеликого розміру (наприклад, на кішок, що проходять, автоматика дверей не спрацьовує).

Декорування скла

Крім опціональних можливостей розсувних дверей є і декоративні. Наприклад, можливість нанесення на загартоване скло різних зображень за допомогою піскоструминних апаратів і лазерне гравіювання. За бажанням замовника наші фахівці можуть оформити двері за допомогою псевдовітражів, зробити дзеркальні поверхні і нанести тоновану плівку.

10 років гарантії

Продукція компанії "Вікна КОРСА" сертифікована і має високу якість виготовлення і збірки. Замовляючи автоматичні розсувні двері в нашій компанії, ви отримуєте відмінне сервісне обслуговування і гарантійний термін 10 років.

Всю цікаву для вас інформацію про вартість дверей, терміни виготовлення і монтаж можна дізнатися, звернувшись до онлайн консультанта.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 4.8 (4 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню