Розсувні двері

Розсувні двері
Розсувні двері

Розсувні двері- це оригінальне конструкторське рішення, що дозволяє звільнити великі отвори. Ми виготовляємо декілька видів розсувних дверей. Кожен варіант відповідає різним вимогам замовника до ширини отвору, обсягу зайнятого дверима місця, зручності їх використання. 

Розсувні двері гармошкою

Розсувні двері «гармошкою» дозволяють повністю звільнити великі отвори шириною до 4 метрів. Розсувні двері «гармошкою» відрізняються від паралельно-розсувних тим, що для них не потрібен вільний простір з боків від отвору.

Ці розсувні двері складаються з краю отвору і виступають углиб кімнати на ширину однієї секції. Конструкція розсувних дверей «гармошкою» дозволяє комбінувати їх зі звичайними дверима. Передбачена можливість установки замків, що дозволяє використовувати розсувні двері «гармошкою» як двері вхідної групи.

 

Багатофункціональність конструкції

Встановивши розсувні двері, Ви, фактично, отримуєте стінку в приміщенні, яка легко прибирається. Це значно розширює функціональні можливості приміщення.

Схеми відкривання

Для правильного позначення потрібної схеми відкривання використовується тризначний код, де перша цифра позначає загальну кількість стулок, друга - кількість стулок які зсуваються в один бік, третя - кількість стулок які зсуваються в інший бік.

Максимальна кількість стулок - 7;

Максимальна ширина отвору - 6,5 м;

Максимальна ширина 1-ї стулки - 900 мм.

Паралельно-розсувні двері

Паралельно-розсувними називаються двері, в яких одна або дві стулки можуть зсуватися в бік, рухаючись по напрвляючих паралельно до площини дверного отвору при цьому повністю його звільняючи . Паралельно-розсувні двері застосовуються в приміщеннях з обмеженою глибиною простору, де немає можливості відкрити двері поворотом. Також паралельно-розсувні двері можуть бути корисними для скління великих (близько 3 метрів шириною) отворів.

Призначення та особливості паралельно-розсувних систем

Паралельно-зсувна відкидна система відкривання призначена для вікон і балконних розсувних дверей з функцією відкидання і зсуву в бік. У сучасному дизайні дана система ідеально вписується в інтер'єр приміщень. У комбінації із зсувними стулками можуть бути і глухі стулки, а також стулки, що відкриваються тільки для миття.

Основною особливістю паралельно-зсувної фурнітури є механізм що замикається по всьому контуру стулки розсувних дверей, який забезпечує вашому приміщенню максимальну шумо- і звукоізоляцію, а також каретки для плавного і безшумного відкривання розсувних дверей. Крім того, стулка комплектується ножицями для відкидання, за допомогою яких можна робити провітрювання Вашого приміщення. Дана система також володіє і антизламними якостями, так як по всьому контуру розсувних дверей встановлюються антизламні відповідники.

 

До переваг паралельно-зсувної системи можна віднести:

  • досконале функціонування механізмів;
  • оптимальне прилягання по всьому контуру стулки розсувних дверей;
  • збільшення світлового отвору;
  • не вимагає багато місця всередині приміщення;
  • механічне відкидання і закривання з механізмом mZ;
  • три функціональні положення;
  • комфорт в експлуатації;
  • надзвичайно легкий рух;
  • управління однією ручкою;
  • автоматична зупинка.
Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (4 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню