Правила експлуатації вікон

Правила експлуатації вікон
Правила експлуатації вікон

Експлуатація вікон під час ремонтних робіт

Перш за все, важливо не зіпсувати вікна під час обробки відкосів та виконання ремонтних робіт. Для цього всі видимі частини вікна необхідно захистити за допомогою плівки і малярного скотча, намагайтеся не відкривати стулки під час штукатурення відкосів. Якщо штукатурний склад потрапить в робочі частини фурнітури, то фурнітура просто вийде з ладу, якщо штукатурка все ж потрапила на видимі частини вікна, постарайтеся якнайшвидше очистити вікно за допомогу теплого мильного розчину. Дасте штукатурці засохнути – видалити наслідки буде набагато складніше.

Якщо ви вирішили зрізати металеву трубу під вікном або навпаки щось приварити – знайте, що іскри, які виникають в результаті цих робіт, можуть пропалити не тільки профіль, але і склопакет. 

Правила експлуатації вікон

  • не залишайте стулку надовго в повернутому положенні, особливо влітку, адже ризик провисання стулки при важких склопакетах досить великий;
  • для провітрювання краще використовувати відкинуте положення стулки. Якщо стулка не обладнана блокатором неправильного відкриття, то повертати ручку можна тільки в закритому положенні стулки, інакше стулка може випасти з зачепів, як мінімум – ви дуже злякаєтеся;
  • не рідше одного разу на рік необхідно змащувати рухомі частини фурнітури;
  • на зміні сезонів необхідно очищати ущільнювачі теплою водою і змащувати їх спеціальним мастилом. Для цього підійде силіконова змазка, яку використовують при змазуванні автомобільних ущільнювачів, її ви зможете знайти в будь-якому автомобільному магазині, або обзаведіться спеціальним набором по догляду за вікнами.

Набір для догляду за вікнами

  • інструкція із застосування засобів з догляду та поради по експлуатації вікон;
  • олівець по догляду за ущільненнями;
  • очищувач для пластикових вікон, який не містить розчинник;
  • масло для догляду за фурнітурою.

Дотримуйтеся цих простих рекомендацій і ваші вікна служитимуть довго.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню