Прес-конференція по технології армування арок

Прес-конференція по технології армування арок
Прес-конференція по технології армування арок

15 листопада 2011 компанія Вікна КОРСА на базі академії REHAU провела прес-конференцію для спеціалізованих ЗМІ. Заступник технічного директора ТМ КОРСА Юрій Бендовский спільно з директором з маркетингу та збуту ТОВ «REHAU» Ігорем Бінковським представили широкій громадськості винайдену новітню унікальну технологію армування арок. На прес-конференції були присутні представники профільних видань та інтернет-порталів віконного ринку: журналів «Вітрина», «Муратор», «Вікна. Двері. Вітражі», «Віконні технології», сайтів fasadinfo.com, viknadveri.com, ivit.ua, okna.ua.

В експериментальному цеху REHAU були проведені демонстраційні випробування зразка арки що відкривається на повітро- і вологопроникність, результати яких підтвердили присвоєний конструкціям клас А, зафіксований у протоколі випробувань, проведених в лабораторії ПП Еталон (м. Кам'янець-Подільський).

Винахід отримав високу оцінку наших партнерів, компанії REHAU - інноватора на світовому віконному ринку. Ігор Бінковський підкреслив унікальність винаходу і відзначив нашу компанію як надійного партнера, флагмана з переробки профілю REHAU в Україну, з яким склалися давні дружні взаємини.

Ми готові поділитися винаходом з іншими переробниками для того, щоб вивести віконний ринок Україною на новий якісний рівень, задовольнити зростаючі потреби покупців у нестандартних віконних конструкціях.

Інформація про конференцію від інтернет-порталів:

    fasadinfo.com
    viknadveri.com
    ivit.ua
    okna.ua

Вікна КОРСА     З нами тепліше :)

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню