Презентація вікон з прихованою фурнітурою

Презентація вікон з прихованою фурнітурою

металопластикове вікно з прихованою фурнітурою GU UNI-JET SCПрезентація вікон з прихованою фурнітурою

ТМ "Вікна КОРСА" багато років є лідером інновацій ринку енергозберігаючих вікон в Україні. У цьому році ми вже представляли інноваційну розробку - склопакети КОРСА Krypton-Comfort, а 5 березня 2011 на виробничій базі ТМ "Вікна КОРСА" було виготовлено перше в Україні вікно з прихованою фурнітурою GU UNI-JET SC.

Це абсолютно нова позиція у віконній фурнітурі, яка має низку переваг:

  •     Елегантний зовнішній вигляд вікна: верхня і нижня опори, петля ножиць і нижня петля абсолютно невидимі. Завдяки цьому за вікном дуже легко доглядати, воно естетично і привабливо виглядає, не губляться накладки на петлі.
  •     Простий монтаж: кріплення опор і петель виключно шурупами. Система може застосовуватись для стулок вагою до 130 кг.
  •     Кут відкривання стулки - 100 °. Перевага - при відкритті стулка фіксується і не б'є у відкіс.
  •     Багатоступенева протизламність.
  •     Підвищена теплоізоляція вікна, яка підтверджується відмінними результатами випробувань. Дозволяє робити системи термодім, наприклад, у комплексі з профілем REHAU GENEO.
  •     Регулювання стулки у 3-х площинах. Простий монтаж.

Ну і, звичайно, оптимальне співвідношення ціна-якість, унікальне антикорозійне покриття ferGUard * selber, яка відрізняє всю фурнітуру німецького виробника компанії GU.

Для презентації нової фурнітури і шеф-установки на завод ТМ "Вікна КОРСА" в м. Вінниця приїхали представники компанії GU - Валерій Швець директор GU України та інженер Олексій Істратенков, який провів семінар для технічного відділу нашої компанії.

Прихована віконна фурнітура успішно продається в Європі вже 3 роки, і відмінно себе зарекомендувала. Упевнені, що вона буде мати успіх і в українських споживачів. Запитуйте вироби з прихованою фурнітурою в точках продажу ТМ "Вікна КОРСА" найближчим часом!

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню