Мільйон вікон компанії «Вікна КОРСА» з німецького профілю REHAU

Мільйон вікон компанії «Вікна КОРСА» з німецького профілю REHAU

Більш ніж за 18 років існування, компанія Вікна КОРСА досягла багатьох цілей і зарекомендувала себе як надійний і стабільно зростаючий виробник металопластикових конструкцій. Компанія отримала кілька патентів, стала володарем безліч нагород, заробила бездоганну репутацію і найголовніше - визнання клієнтів.

З 1998 року і по сьогоднішній день співробітництво ТМ Вікна КОРСА і німецького концерну REHAU вилилося в стратегічне партнерство.
Було реалізовано багато спільних проектів. Українському покупцеві була представлена нова профільна системи REHAU KORSA DESIGN 70 - спільна розробка компанії REHAU та ТМ Вікна КОРСА.

2014 рік став для компанії по справжньому знаменним. Ми перші (і поки єдині) виготовили 1 000 000 вікон з німецького профілю REHAU! Погодьтеся, така цифра по справжньому вражає. За цією цифрою стоять сотні тисяч українських сімей, які довірили виготовлення і монтаж своїх вікон нашої компанії. Ці цифри підтверджують високу якість нашої продукції і довіру клієнтів до компанії. Запорука успіху компанії в найвищій якості і надійності продукції, а також виконання всіх зобов'язань по гарантії та сервісному обслуговуванні перед клієнтом.

ТМ Вікна КОРСА пройшла довгий шлях від невеликої регіональної компанії до всеукраїнської торгової мережі з представництвом в кожному куточку країни. На сьогоднішній момент компанія КОРСА налічує понад 120 офісів у всіх куточках України.

Наші інноваційні інженерні розробки і сучасна австрійська виробнича лінія дозволяють виготовляти найтепліші та енергоефективні вікна.

1 000 000 виготовлених вікон REHAU це значна віха в житті нашої компанії, яка позначила нові горизонти для подальшого розвитку і ми безумовно досягнемо їх разом з Вами - нашими клієнтами.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 3.6 (11 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню